Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitfinex’e Bağlı Ethfinex, İki Yeni İçerik Tokeni Listeledi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitfinex’e Bağlı Ethfinex, İki Yeni İçerik Tokeni Listeledi
Bitfinex’e Bağlı Ethfinex, İki Yeni İçerik Tokeni Listeledi20 Eylül tarihinde, Ethfinex kripto para al sat platformu Twitter üzerinden iki yeni içerik tokeni listeleme duyurusu yaptı. Yapılan duyuruya göre, Ethfinex kripto para borsası bundan sonra ContentBox [BOX] ve Content Neutrality Network [CNN] isimli içerik tokenlerini destekleyecek. Söz konusu projelerin mevcut pariteleri ise USD ve Ethereum şeklinde açıklandı.

İki token de son günlerde çok fazla popüler olmaya başlayan içerik tokenleri şeklinde tasarlanmış. Borsa attığı tweet ile listelenmeden itibaren 3 gün boyunca iki token işlemlerinden herhangi bir komisyon alınmayacağını da müjdeledi.

İki token Ethfinex Topluluk Listeleme Oylaması sonucu platformda kendisine yer buldu. Oylamayı kazanan tokenlerin Ethfinex’in yanı sıra, Bitfinex üzerinde listelenme konusunda ekstra bir avantajı da bulunuyor. Yapılan oylamada galip çıkan tokenlerden bir tanesi de VideoCoin olmuştu ancak proje henüz listelenmedi. Ethfinex yaptığı açıklamada VideoCoin’in de en yakın zamanda listeleneceğini açıkladı. Özellikle ContentBox’ın listelenmesi konusunda sosyal medya platformu Reddit üzerinden çok fazla olumlu yorum yapıldı.

İçerik tokenlerinin hedefi ise blockchain teknolojisi kullanarak işleri bir tık ileri götürmek. Genel olarak bu sektörün öncüsü olan Steem, hala önde gelen kripto para birimlerinden birisi olmaya devam ediyor.

Bitfinex’e Bağlı Ethfinex, İki Yeni İçerik Tokeni Listeledi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitfinex’e Bağlı Ethfinex, İki Yeni İçerik Tokeni Listeledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 9% artışla 7.006,8 seviyesinin üzerine çıktı Başarılı analist: “Ripple hakkında aşırı derecede boğa olmanın tam zamanı!” Max Keiser: 28 Bin Dolar Halen Mümkün Forbes’un FinTech 50 listesine giren 6 Bitcoin ve Blockchain şirketi BitMEX’teki Bitcoin tasfiyeleri çığrından çıktı: 1,6 milyar dolar! Filipinler – Tayland arasında Ripple teknolojisiyle ilk havale işlemi gerçekleştirildi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır