Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitfinex Kripto Para Borsası, 7 Ocak Tarihinde 7 Saat Kapalı Kalacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitfinex Kripto Para Borsası, 7 Ocak Tarihinde 7 Saat Kapalı Kalacak
Bitfinex Kripto Para Borsası, 7 Ocak Tarihinde 7 Saat Kapalı KalacakKripto para sektörünün önde gelen kripto para borsalarından birisi olan Bitfinex, kendi resmi Twitter hesabından yaptığı duyuruda 7 saat boyunca kapalı kalacağını duyurdu.

Bitfinex, veri aktarım işlemlerini tamamlamak ve sunucu değişimini yapmak için, 7 Ocak 2019 tarihinde geçici bir süre işlem vermeyecek.  Süre boyunca Bitfinex’in yan kuruluşu ETHFinex kurumu da işlem veremeyecek.

Amazon (NASDAQ:AMZN) Web Services tabanlı bir sunucuya sahip Bitfinex ve ETHFinex, İsviçre tabanlı bir veri merkezinde yer alan başka bir sunucu alt yapısına geçmeyi planlıyor ve yapılan veri aktarımı da tamamiyle bu sebepten. Bitfinex Twitter üzerinden yaptığı duyuruda yeni sunucu ile birlikte borsa hızının daha yüksek olacağını ve aynı zamanda son zamanların en büyük problemlerinden birisi olan güvenliğin de arttırılacağını aktardı.

Bitfinex, bazı kullanıcıların sorusu üzerine kullanıcı fonları hakkında tam güvenlik sözü de verdi ve bunların güncelleme süresince hiçbir şeyden etkilenmeyeceğini duyurdu.

Bitfinex Kripto Para Borsası, 7 Ocak Tarihinde 7 Saat Kapalı Kalacak isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitfinex Kripto Para Borsası, 7 Ocak Tarihinde 7 Saat Kapalı Kalacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sıcak Gelişme: Coinbase Halka Açılıyor TRON’dan Bir Ortaklık Daha Bitcoin, Fidye Kullanımında Çok İsteniyor Petro’nun Satışına Başlayan Venezuela, Satın Alanlara Petro Yerine ”Sertifika” Veriyor Bitcoin’deki düşüş fiyat boşluğunu doldurdu – Yükseliş işareti olabilir mi? Güney Kore’nin Coinnest Borsası Kapanıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır