Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitfinex Borsasından Şaşırtan Hamle – USDC, True USD, Paxos ve Gemini USD Listelendi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitfinex Borsasından Şaşırtan Hamle – USDC, True USD, Paxos ve Gemini USD Listelendi!
Bitfinex Borsasından Şaşırtan Hamle – USDC, True USD, Paxos ve Gemini USD Listelendi!Dünyanın en büyük ve en popüler kripto para borsalarından birisi olan Bitfinex, Türkiye saati ile 18:05’de, kendi resmi Twitter hesabından oldukça şaşırtıcı bir duyuruda bulundu. Mevcut Dai ve Tether stabil koinlerine ek olarak platforma Tether’in en büyük rakipleri olarak görülen USDC, True USD, Paxos ve Gemini USD ekleyeceğini belirten kripto para borsası, sosyal medya üzerinde de ciddi anlamda şaşkınlığa yol açtı.

Söz konusu şaşkınlığın sebebi ise, Bitfinex’in Tether ile olan yakınlığı. Tartışmalı kripto para borsası Bitfinex, Medium üzerinden yaptığı ek bildiride, hem Bitfinex hem de Ethfinex kullanıcılarının altı önde gelen stabil koinlerin hepsine erişim sağlanacağını vurguladı.

Stabil koin sektöründe hala piyasa hacmi açısından lider olarak yoluna devam eden Tether, ilk başta denetim konusunda yaşadığı sıkıntılar ve sonra da manipülasyon iddiaları ile delist edilmesi dedikoduları üzerine inanılmaz değer kaybı yaşamıştı. Bunun yanı sıra Gemini kripto para borsası ve Circle gibi önde gelen ve güvenilir platformların ”denetlenen” stabil koin projelerini piyasaya sürmesi, rekabetin adeta tuzu biberi oldu ve Tether’in tahtı hala sallanmaya devam ediyor.

From today customers can access all major stablecoins at Bitfinex, as we introduce USDC, True USD, Paxos, and Gemini USD to our existing Tether and Dai offering.

Read more about our recent additions here: https://t.co/VCGSIfZbPd.

— Bitfinex (@bitfinex) 4 Aralık 2018

Bitfinex Borsasından Şaşırtan Hamle – USDC, True USD, Paxos ve Gemini USD Listelendi! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitfinex Borsasından Şaşırtan Hamle – USDC, True USD, Paxos ve Gemini USD Listelendi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

EOS Kurucusu: Bitcoin ve Ethereum Ağlarını İndirebilirim! İtalya’da Bitcoin devrimi: Visa ve American Express’ten daha çok tercih ediliyor Monero fiyatı son 24 saatte sert yükseldi Binance Harmony Launchpad satış tarihi belli oldu Bitcoin, dünyanın en büyük 9. para birimi oluyor EOS, Weiss Ratings tarafından yaralandı, kan kaybı devam ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır