Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitexen Borsası 2 Hafta İçerisinde 35000 Kullanıcıya Ulaştı, 2 Milyon Exen Coin Ücretsiz Dağıtıldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitexen Borsası 2 Hafta İçerisinde 35000 Kullanıcıya Ulaştı, 2 Milyon Exen Coin Ücretsiz Dağıtıldı
Bitexen Borsası 2 Hafta İçerisinde 35000 Kullanıcıya Ulaştı, 2 Milyon Exen Coin Ücretsiz DağıtıldıBitexen, bir kripto para borsası olarak, tümünü kullanıcılarına ücretsiz dağıtacağı, gelirlerinin bir kısmıyla zaman içinde kullanıcılarından geri alıp imha edeceği ve EXEN Coin adını verdiği kendi kripto para birimini 1 Ağustos’ta hayata geçirmiş ve 5 aşamadan oluşan dağıtımın ilk aşamasına başlamıştı. Bitexen, büyük ilgi gören kampanyanın ilk aşamasının geçtiğimiz günlerde tamamlandığını açıkladı.

Bitexen, EXEN Coin lansmanı kapsamında 15 milyon EXEN Coin’in üretildiğini ve üretilen EXEN Coin’lerin 5 aşamada eşit parçalar halinde kullanıcılarına ücretsiz dağıtılacağını duyurmuştu. İlk aşama kapsamında toplam 2 milyon EXEN Coin dağıtıldı.

Ücretsiz verilen EXEN Coin’leri diğer kullanıcılara satarak diğer para birimlerine çevirmek isteyen kullanıcılarla, EXEN Coin’i uzun vade yatırım aracı olarak gören kullanıcılar arasındaki alım-satım işlemleri de EXEN Coin’in piyasadaki fiyatını belirledi. Bu süre içinde 1 EXEN Coin, ortalama 40 Kuruş’tan işlem gördü.

Bitexen kurucu ortaklarından Murat Çelik, EXEN Coin’le ilgili olarak,

“İlk aşamamızı Kurban Bayramı, 30 Ağustos tatillerine ve yaz sezonuna rağmen 35.000’in üzerinde kullanıcıyla iki hafta içinde tamamladık ve üç ayda ulaşmayı planladığımız noktaya çok kısa sürede ulaşmış olduk. Bize böylesine büyük bir ilgiyi gösteren tüm kullanıcılarımıza teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki dönemde de kullanıcılarımıza ve referanslarıyla gelenlere EXEN Coin dağıtımımız devam edecek. Ayrıca kullanıcılarımız, yakın zamanda duyuracağımız yarışmalarla daha fazla EXEN Coin kazanma şansını elde edebilecekler.” ifadelerini kullandı.

Bitexen, 2019 Ocak ayından itibaren, üç ayda bir olmak üzere, kripto-para gelirlerinin yarısıyla EXEN Coin’leri geri alarak imha edecek. Geri alım ve imha süreci tüm EXEN Coin’ler kullanıcılardan geri alınana dek sürecek.

Bitexen borsası hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya, Exen Coin hakkında daha fazla bilgi edinmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Bitexen’e kayıt olmak için Bitexen Kayıt bağlantısını kullanabilirsiniz.

Bitexen Borsası 2 Hafta İçerisinde 35000 Kullanıcıya Ulaştı, 2 Milyon Exen Coin Ücretsiz Dağıtıldı isimli makale Fatih TAŞDEMİR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitexen Borsası 2 Hafta İçerisinde 35000 Kullanıcıya Ulaştı, 2 Milyon Exen Coin Ücretsiz Dağıtıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Venezuela Bankaları Hesap Bakiyesi Olarak Petro Göstermeye Başladı! Bitcoin Fiyatı Yükseliyor! Kripto Para Fonları 1 Milyar+ Dolar Değerlemeye Ulaştı! Kripto Para Borsaları Hackerlar Yüzünden 1.3 Milyar Dolar Kaybettiler Bitcoin fiyatı neden dakikalar içinde % 6 artışla 7.200 dolara yükseldi? Bloomberg: Bitcoin teknik göstergeleri daha fazla düşüşe işaret ediyor Stabil Kripto Paraların Öteki Yüzü: BitUSD, 0,7 Dolardan İşlem Görüyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır