Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin’e Güven Bitcoin Cash’ten Daha Fazla Azaldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin’e Güven Bitcoin Cash’ten Daha Fazla Azaldı
Bitcoin’e Güven Bitcoin Cash’ten Daha Fazla Azaldı

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin ve Bitcoin Cash arasında son zamanlarda büyük bir gelgit yaşanıyor. Kripto para fiyatlarının sürekli değişiyor olduğu ve Bitcoin Cash hard forkundan sonra düşüşlerin başladığı ortamda yatırımcılar elde ettikleri kazançların değerinin kalmadığını ve eski günlere geri dönülmesinin pek mümkün olmadığını düşünmeye başlarken, BTC’ye olan güven, BCH’ye olan güvenden daha çok azaldı. Bitcoin Cash hard forkundan sonra tüm piyasanın çökmeye başladığını belirten BCH yatırımcıları, piyasanın gerçek sahibinin BTC değil, BCH olduğunu bu şekilde gösterdiğini açıkladı.

BCH Güven Veriyor
BCH’nin BTC’ye oranla daha çok güven vermesi ve fiyatının sürekli diğer kripto paralara göre daha çok oranda değer kayıplarının az olması piyasada BTC ve BCH arasında en güven veren kripto para biriminin hala BTC olsa da liderlik koltuğuna yavaş yavaş başka kripto para birimlerinin yükselebilecek olduğunu gösteriyor.

Bitcoin Cash 24 saat içerisinde değer kaybı veya değer artışı neredeyse yaşamazken, Bitcoin fiyatında ise %10’dan daha fazla değişiklikler olması piyasa hacmi ve fiyatlar konusunda yatırımcıların güvenini sarsıyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin’e Güven Bitcoin Cash’ten Daha Fazla Azaldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Macron’dan AB’ye Blockchain Mesajı Dünyanın en büyük bankalarından birinden önemli Ripple hamlesi geldi! Bitcoin 6300 Dolar Bandında 1 Ay Boyunca Kalabilir. Neden mi? Dünya Devi Deloitte, Blockchain’in Önündeki Beş Temel Engeli Vurguladı Sıcak Gelişme: ZRX Dünyaca Ünlü Coinbase’de Listelendi! Ethereum’da uzun pozisyonlar fırladı, Kasım ayı tekrar mı edecek?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır