Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Zemin Kazanma Mücadelesinde, Coinbase Bir Yönetici Kaybetti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Zemin Kazanma Mücadelesinde, Coinbase Bir Yönetici Kaybetti
Bitcoin Zemin Kazanma Mücadelesinde, Coinbase Bir Yönetici Kaybetti

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Kripto paralar Cuma günü sakin kalırken, Bitcoin 6.500 dolar üzerinde zemin kazanmakla mücadele ediyor.

Bitcoin %0,17 düşüşle 6.594,50 dolar oldu.

Kripto paralar genel olarak hafif düşük iken, toplam piyasa sermayelendirmesindeki dijital döviz kapasitesi, Perşembe günkü 219 milyar dolara kıyasla bu haberi yazarken, 218 milyar dolar seviyesinde.

Ethereum %0,22 artışla 223,95 dolara yükseldi. Üçüncü en büyük yapay döviz olan XRP, %3,54 değer kaybederek 0,51706 dolar olurken, Litecoin %0,28 kayıpla 58,357 dolar oldu.

Öte yanda borsa platformu devi Coinbase, kurumsal yatırımlar müdürü ve başkan yardımcısını kaybediyor. Perşembe günü borsanın Bloomberg’e anlattığına göre, Adam White şirketten ayrılıyor. White, 2013 yılında kurulduğundan beri şirkette bulunuyor.

San Francisco merkezli şirket, kurumsal yayın bölümünün yönetimine Instinet’in eski CEO’su Jonathan Kellner’ı işe aldıktan sonra bu gelişmeler yaşandı. Kellner’ın White’ın pek çok görevini üstlenmesi bekleniyor.

Coinbase temsilcisi Bloomberg’e mail atılan değerlendirmesinde, “onun gitmesinden çok büyük bir üzüntü duyarken, ayrıca bu grubun kurumsal yatırımcıların kripto para ticaretini yapabilmeleri için en güvendiği yerlerden biri olarak ortaya koyduğu vizyona devam etme yeteneğine de güveniyoruz,” dedi.

Diğer gelişmelerde, bazı Güney Koreli politikacılar hükümeti ülkenin ilk halka arz yasağını tersine çevirmeye zorluyorlar. Koreli Demokrat Parti üyesi Min Byung-Doo, ulusal politika komitesinin ICO’lara ilişkin tasarı hazırladığını ve “hükümeti, bilgi alışverişinde bulunmak ve sorunları çözmek için ilgili dernek ve kuruluşların katılacağı bir çalışma grubu yaratmaya teşvik edeceğini,” söyledi.

Kore en büyük kripto piyasalardan biri olurken ve ülkede pek çok borsa işlerken, hükümet ICO ve para emisyonunu yasakladı.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Zemin Kazanma Mücadelesinde, Coinbase Bir Yönetici Kaybetti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Büyük potansiyel barındıran Ethereum 200 dolar sınırında G20’nin odak noktası Bitcoin ve kripto paralar Sıcak Gelişme: Ethereum’un Merakla Beklenen Hard Forku Ertelendi! 2018 Sadece Kripto Paralar İçin Kötü Geçmedi: Wall Street Hisseleri, Amerika’nın Zenginlerinin 76 Milyar Dolarını Eritti Bitcoin Hakkında Yorumlar 2017 | 2017 Yılında Bitcoin Hakkında Yapılan Yorumlar Haberler Vakıf Katılım Başkanına Göre Kripto Paralar Doları Bitirecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır