Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin ve Altcoinlere yatırım yapan şirketler SOS veriyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin ve Altcoinlere yatırım yapan şirketler SOS veriyor!
Bitcoin ve Altcoinlere yatırım yapan şirketler SOS veriyor!

© Reuters.  © Reuters.

Kripto piyasalarının geri çekilmesi sadece bireysel yatırımcıları değil aynı zamanda kurumsal yatırımcıları da büyük zarara uğrattı. Bitcoin ve Altcoinlere yatırım yapan şirketler iflas bayraklarını çekmek üzere.

Bitcoin ve Altcoinlere yatırım yapan şirketlerin durumu kritik!Kripto para piyasası, inanılmaz volatilitenin olduğu bir piyasa. Her ne kadar geleceğin parasının dijital para birimleri olacağı konusunda şüphemiz olmasa şu an piyasa spekulasyon ve manipülasyon temelli gidiyor.

Eğer kripto cüzdanınıza bakıyor ve üzülüyorsanız, bu konuda yalnız değilsiniz. Kripto paralara yatırım yapan büyük şirketlerin zararı inanılmaz rakamlara ulaşmış durumda.

Grayscale’in açıkladığı verilere göre, firma bu işten sadece geçtiğimiz iki hafta içerisinde tam 400 milyon dolar zarara uğramış durumda.

Ocak ayında 1.27 milyar dolar değerinde kripto serveti olan Bitcoin Yatırım Fonu’nun elindeki dijital varlıklarının değeri 893 milyon dolar! Firma, en büyük zararları özellikle %65 değer kaybeden Bitcoin Cash ile %40 değer kaybeden Ethereum Classic‘e yatırım yapmasından kaynaklanıyor.

Şimdi Bitcoin Cash fiyatının son durumuna bakalım:

Ethereum Classic’in son durumu:

Kripto piyasaları geçen hafta hiç iç açıcı değildi. Tüm kriptolar ortalama %30 değer kaybetti ve 80 milyar dolar piyasa hacminden buhar oldu! Bitcoin, Ethereum ve hemen hemen diğer tüm Altcoinler bu düşüşe ayak uydurdu.

Son 48 saat içerisindeki düzeltme hareketi gelse de Bitcoin kendini tekrar $4,500 ile $4,200 seviyesine geri çekti. Analistler henüz en kötü senaryo ile karşılaşmadığımızı söylüyor. Bazıları Bitcoinin destek noktası $3,500 seviyesine çekilebileceğini düşünüyor.

BTC/USD paritesi

Sektördeki bu olumsuz tablo henüz büyük kurumsal şirketlerin sektör ile planlarını değiştirmiş değil. Örneğin Fidelity, kripto piyasası ile ilgili planlarında bir değişiklik olmadığını belirtti. İşin bir diğer tarafı da, kurumsal firmalar piyasaya varlıkların en makul fiyata inince girmek isteyeceklerdir. Aslında kripto piyasasındaki bu düşüş kurumsal firmaların oyuna girmesi açısından ciddi fırsat sunuyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin ve Altcoinlere yatırım yapan şirketler SOS veriyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 11.500 Dolar Seviyesini Gördü! Circle CEO’suna Göre Bitcoin Fiyatı Gelecek Üç Yıl Boyunca Yükselecek Yatırımcıların Büyük Çoğunluğu Altcoin’lere Yöneldi! Bithumb Borsası Orta Doğuya Yayılıyor İşte Mayıs Ayının En Çok Kazandıran ve Kaybettiren Kripto Paraları! Ünlü analist Bitcoin’de 20 bin dolar için Temmuz ayına işaret ediyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır