Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin ve Alt Koinler Şahlandı! XRP, Yerini Ethereum’a Kaptırabilir Mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin ve Alt Koinler Şahlandı! XRP, Yerini Ethereum’a Kaptırabilir Mi?
Bitcoin ve Alt Koinler Şahlandı! XRP, Yerini Ethereum’a Kaptırabilir Mi?Kripto para piyasası son üç gündür ciddi bir düşüş trendine girmiş ve lider kripto para birimi Bitcoin bu periyot boyunca 3.600 dolar hattına kadar sarkmıştı. Hafta başında yaşanan yükselişin neredeyse bütün kazançlarının iade edildiği üç günlük süreç, sonunda yerini yeniden ‘yeşil’ bir görüntüye bıraktı.

Bitcoin, basın saatine göre %7.82 yükselişe sahip ve 70 milyar dolarlık toplam piyasa hacmini aşmasına 2 milyar dolardan daha az hacim farkı kaldı ve 3.940 dolardan el değiştirmekte.

XRP, Ethereum’a Tahtını Geri Mi Verecek?
Kasım ayında ikinciliği elde ettiğinden beri yerini kaptırmaya pek niyeti olmayan XRP ise, yaşadığı %8.89’luk yükselişe rağmen yerini kaptırma tehlikesi ile karşı karşıya çünkü hemen arkasındaki piyasa hacmine göre üçüncü kripto para birimi Ethereum, %18.74’lük bir yükselişle adeta nefesini XRP’nin ensesinde hissettiriyor.

Basın saatine göre 0.37 dolardan işlem gören XRP’yi, 138 dolardan el değiştiren Ethereum izliyor. Bunun yanı sıra an itibariyle en büyük yükselişlerden birisini elde etmiş top 10 kripto para birimlerinden birisi de, şüphesiz bütün bu dalgalanmalarda en fazla göze çarpan Bitcoin Cash oldu. BCH, %16.92’lik yükselişle tekrardan kendisini 150 doların üstüne attı ve 170 dolardan el değiştirmekte. EOS da %17.58’lik yükselişi ile 2.72 dolarlık bir birim fiyata sahip ve ”EOS Ölüm Sarmalı” olarak ifade edilen 3 dolar hattının üzerine çıkmaya çalışıyor.

Kripto para piyasasının toplam piyasa hacmi ise, 130 milyar doların üzerine çıkmayı başardı. Yeni yıla böyle ‘yeşil’ bir tablo ile girmek, belki de kripto para piyasasına gerçekten şans getirebilir.

Bitcoin ve Alt Koinler Şahlandı! XRP, Yerini Ethereum’a Kaptırabilir Mi? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin ve Alt Koinler Şahlandı! XRP, Yerini Ethereum’a Kaptırabilir Mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Alman Blockchain Şirketine 13.5 Milyon Dolarlık Yatırım Ripple ve XRP’ye Karşı Bitcoin ile Ether –  Çin’e Karşı ABD! Kripto Paralar Politik Araç Olarak Mı Kullanılacak? İkiye bölünen Bitcoin Cash madencilikte sınıfta kaldı: Bitcoin’den yüzde 50 daha az kârlı Bitcoin’in önü açılıyor: 41 Alman bankası şu anda eksi faiz veriyor Bitcoin fiyat analizleri, yılbaşı hedefini 10.000 Dolar olarak gösteriyor Ünlü Danışmanlık Şirketinin CEO’su: Bitcoin Harika Bir Teknoloji

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır