Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin ‘Varlıklarına’ Güven Azalıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin ‘Varlıklarına’ Güven Azalıyor
Bitcoin ‘Varlıklarına’ Güven Azalıyor

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin yatırımlarındaki değer kayıpları kabul edilemez noktalara vardı ve bunu sürdürüyor. Bir süre önce kripto para fiyatlarının düşmesini engelleyecek asıl hamlelerin bu yılın son ayı olan Aralık ayının başından başlayarak yıl sonuna kadar büyük hızla fiyat artışları yaşanacak olduğunu iddia edenler ise bugün piyasanın ‘kan’ ağladığı bir ortamda ne yapacakları ve yatırımlarındaki kayıpları nasıl geri alabilecek olduklarını düşünüyor. Kripto paraları bir varlık olarak görev yatırımcıların bir kısmı ise ”varlıklarımıza olan güven azaldı, azalıyor, azalmaya devam edecek” diyor.

Yatırımcıların Umudu Aralık 15
Yatırımcıların bir kısmı ise 15 Aralık’tan hemen sonra kripto para fiyatlarındaki düşüşlerin son bulması ile büyük hızla yükselişlerin başlayabilecek olduğunu düşünerek hareket ediyor ve varlıklarının tekrar değer kazanmasının yolunun kendilerinden değil, piyasanın tamamından geçtiğini düşünüyor. Bitcoin fiyatındaki değişimlerin ne zaman biteceği konusunda ortaya atılmış iddialar bu yılın son günlerinde bile düşüşlerin devam edebilecek olduğundan yana ve sürekli olarak düşüşlerin devam edebilecek olduğuna inanan yatırımcı sayısı günler geçmeye devam ettikçe daha fazla artıyor.

Bitcoin ‘Varlıklarına’ Güven Azalıyor isimli içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin ‘Varlıklarına’ Güven Azalıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

XRP Son 48 Saat İçerisinde Yüzde 36 Artış Yaşadı! Artışın Sebebi Ne? Kilit “Google” İndikatörü Altcoin Baharına İşaret Ediyor Uyuşturucu Baskını Yapan Polis, Kripto Para Madenciliği İle Karşılaştı! Maker Token (MKR) Nedir? Ripple fiyat tahmini: İşte XRP’nin şimdiki adımı! Zig-Zag: Bitcoin düştüğünde artan, yükseldiğinde düşen kripto paralar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır