Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Toparlanıyor, DeVere Kripto Fonu Çıkarıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Toparlanıyor, DeVere Kripto Fonu Çıkarıyor
Bitcoin Toparlanıyor, DeVere Kripto Fonu Çıkarıyor

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Kripto para fiyatları Cuma günü çoğunlukla yükselirken, deVere Group, müşterileri için yeni bir yapay para fonu piyasaya sürüyor.

Bitcoin %0,87 artışla 6.420,40 dolar seviyesine yükseldi.

Kripto paralar genel olarak hafif düşük iken, toplam piyasa sermayelendirmesindeki dijital döviz kapasitesi Perşembe günkü 209 milyar dolara kıyasla bu haberi yazarken, 205 milyar dolar seviyesinde.

Ethereum %0,81 artışla 200,61 dolara yükseldi. Üçüncü en büyük yapay döviz olan XRP, %2 değer kazanarak 0,46251 dolar olurken, Litecoin %2 kazançla 50,560 dolar oldu.

İngiltere merkezli finans şirketi deVere Group, aktif olarak yönetilmiş kripto fonu piyasaya sürdü.

DeVere Digital Asset Funds olarak adlandırılan arz, Dubai merkezli hedge fonu yöneticisi Dalma Capital Management ile ortaklaşa başlatıldı ve yatırımcılara dijital paralara düşük volatilite ile çeşitli şekillerde maruz kalma olanağı sağladı.

deVere CEO’su ve kurucusu Nigel Green, yapay paraların “ana akım finansın bir parçası” olduğunu söyledi.

Bir basın açıklamasında, “Perakende ve kurumsal yatırımcıların daha fazla dijitalleşmiş ve küreselleşen dünyada dijital, küresel ve dijital para birimlerine ihtiyaca ve talebe giderek daha fazla değer verdiği için, momenti ilgi görmeye devam ediyor” dedi.

Diğer gelişmelerde ise, bu hafta merkez hükümetin Basın Bilgi Bürosu (PIB) tarafından yayınlanan bir basın bülteninde ortaya çıktığı üzere Hindistan’ın merkez yetkilileri yapay paralar üzerine yasak uygulamayı düşünüyor.

Değerlendirmeye göre, “özel” yapay paralar üzerine yasak koyması düşünseler de, Hintli düzenleyiciler blockchain teknolojisi kullanımını teşvik etmeye devam edecek.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Toparlanıyor, DeVere Kripto Fonu Çıkarıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türk Bitcoin borsasında 13 milyon TL’lik soygun! SEC Bitcoin ETFleri için zaman kazanmaya çalışıyor – Son tarih Şubat 2019 mu? Binance Bugün 27.000 BNB’lik Ödül Programı Başlattı… Bedava BNB Tokeninin Detayları Çin Genişleme Planları Kontrol Ediliyor 2018 Yılının En Büyük Kripto Para Dolandırıcılıkları! Hacklenen MapleChange, Nasıl Hacklendiğini Açıkladı – Kullanıcılar Hala Tatmin Olmadı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır