Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Tekrar 3.500 Dolara Yükseldi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Tekrar 3.500 Dolara Yükseldi
Bitcoin Tekrar 3.500 Dolara Yükseldi

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin düşecek mi, yükselecek mi? Tartışmalarının ortasında kripto para birimi bir anda yükselmeye başladı ve %6’ya yakın değer kazandı. Bitcoin fiyatındaki değer kayıpları bugün tersine dönerek 200 dolara yakın değer kazanması ile birlikte yatırımcılarına olumlu olarak ”alım yapabilirsiniz” mesajı verdi. Bitcoin Cash hard forkundan hemen sonra düşüş yaşamaya başlayan Bitcoin, bu yönü ile yatırımcılar açısından tepki çekmiş ve kripto para sahipleri tarafından yapılan satışların art arda olmasına sebep olmuştu. Bitcoin fiyatındaki değişimler gün içerisinde piyasa hacmininde birkaç milyar dolar değer kazanması ile tekrar ilgi görmeye başladı.

Fiyatlar Beklentileri Tersine Çevirdi
Bitcoin fiyatının 3.500 dolara yükselmiş olması yıl sonu beklentisi olan 22.000 dolar ve üzerinde fiyat beklentisinin yok olmasına sebep oldu. Bir süre önce kripto para birimlerinde yaşanan fiyat yükselişlerinin yakın olabilecek olduğu ve fiyatın yüksek olabilecek olduğu düşüncesi ile hareket eden yatırımcılar 6.000 dolar seviyesinden Bitcoin almış ve aldıkları bu kripto paraların yıl sonunda en az 15.000 dolar olacak olduğunu düşünerek hareket etmişlerdi.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Tekrar 3.500 Dolara Yükseldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin fiyatını arttıracak Bitcoin Halving nedir? Neden bu kadar önemli? Circle CEO’su: Bağımsız Bitcoin (BTC) ve Kripto Paralar Devamlı Büyüme Görecek Bitcoin yatırımcıları dikkat: Uzmanlara göre 3 bin doların altı görülebilir! Bitcoin 12 Bin 600 Dolara Çıktı! 13 Bin Doları Geçecek mi? Bitfinex Borsası, Zararını Tether Basarak Gizlemiş! Bitcoin’in notunu B’ye yükselten derecelendirme şirketi, bir de alım zamanı tavsiyesi verdi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır