Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin SV ilk 10 kripto arasına girdi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin SV ilk 10 kripto arasına girdi!
Bitcoin SV ilk 10 kripto arasına girdi!

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin SV ilk 10 kripto para birimi listesinde kendine yer bulmuş durumda. Çiçeği burnunda kripto, ayı piyasasına rağmen bu muazzam yükselişiyle dudak uçuklattı.

Bitcoin SV ilk 10 kripto listesinde !Bitcoin SV (BSV), piyasa değeri bakımından artık ilk 10 kripto arasında. CoinGeek ve nChain, BCH için artık mücadele etmeyeceklerini ifade ettikten sonra, yeni zincir kripto yatırımcıları tarafından ayrı bir dijital varlık olarak listelenecek kadar artık güvenli olduğu kabul edildi. Satoshi’nin Vizyonu için ayakta durmakta olan Bitcoin SV, giderek büyüyen blok hacmi ile dijital nakit’in amacına olağanüstü bir şekilde yardımcı olmakta.

Ayrıca bakınız: Bitcoin ABC ve Bitcoin SV taraftarları arasında silahlar çekildi! İşte son durumlar:

BSV’nin fiyatı, tüm diğer kriptolar yeniden değer kaybetmesine rağmen yani piyasanın aksine hızla üç haneli seviyelere ulaştı. BSV, son 24 saatte % 14’ten fazla değer kazanarak bir hafta içinde 112.68 dolar seviyelerine kadar ulaştı. Resmi olarak 26 Kasım’da lansmanı/yüklemesi yapılmış ve 17.477.861 adet BSV arzı gerçekleştirilmişti. Yani kripto dünyasında daha henüz çiçeği burnunda bir kripto.

Ayrıca bakınız: Ripple ile Bitcoin SV, Ethereum ile Bitcoin’den çok daha fırsat barındırıyor!

BSV hacimi 600 milyon $ ‘ın üzerine çıkmış durumda. BCH ise 319 milyon dolarlık işlem görmüş durumda. BSV hacminin % 50’den fazlası Tether’a (USDT) karşı, dolayısıyla da bu Bitcoin fiyatlarından ayrı bir mekanizma teşkil etmesi avantajını sağlamakta.

ABC versiyon güncellemesini taşıyan BCH, 186.17 $ ‘da işlem görmekte. Burada da önemli bir ihtimal söz konusu; o da yeni çatallı bir zincir fiyat avantajı kazanabilme ihtimalidir.

BSV, Bitcoin Cash’in çatalı olması nedeniyle en büyük borsalarda listelenmesinin çok büyük avantajını yaşıyor. Platformlar, karma savaşlar sırasında her iki varlığı da listelemeye isteksiz olsa da, iki zincirin net bölünmesi ve nihai hedefleri, tüm pazarların BSV için alım satım yapmalarını sağlamaktadır. Ticaretin kahir ekseriyeti Upbit ve Binance üzerinden gerçekleşmektedir.

Ayrıca bakınız: Bitcoin SV market sırasında hızla yükseliyor

Craig Wright’ın şüpheci kişiliğine rağmen, BSV versiyonu kripto toplulukları tarafından sıcak karşılanmış durumda. Teknolojik yaklaşımından dolayı BSV, zincir büyüklüğü ve Blockchain teknolojisinin sınırlarını test ederek zincir üzerinde ölçekleme girişiminde bulunan nadir projelerden biridir. Hareket, Blockchain’nin ilk günlerinde bir Blockchain’i yeniden düzenlenmesi, çift yönlü harcamalar için gerekli olan koruma ihtiyacı ve büyük bloklarla ilgili sorunlar gibi aksaklıklar yaşamadı.

BSV, çoğu zaman önemli fiyat hareketleriyle bağlantılı olan, sosyal medyada öne çıkan konulardan birine dönüşmüş durumda. Başlangıçtaki tatlı artışa rağmen, BTC fiyatlarındaki düşüşle BSV de şuan az da olsa ayı piyasasının olumsuz etkilerini hissetmiş durumda diyebiliriz.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin SV ilk 10 kripto arasına girdi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Madencisi: Bitmain Yüzünden Daha Az Para Kazanır Olduk Ethereum İçin Merakla Beklenen Haftaya Sonunda Girildi! Bitcoin Destek Noktası 3.300 Dolar Bu seneki Bitcoin yarılanması daha erken gerçekleşebilir mi? Ethereum Bir Sonraki Boğa Koşusunda Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterebilir 19 Kasım Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Dogecoin analizi: Beklenen yön, destek ve direnç seviyeleri ve daha fazlası

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır