Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin piyasa hakimiyetini kaybedecek mi? deVere Group CEO’su Nigel Green’e göre evet!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin piyasa hakimiyetini kaybedecek mi? deVere Group CEO’su Nigel Green’e göre evet!
Bitcoin piyasa hakimiyetini kaybedecek mi? deVere Group CEO’su Nigel Green’e göre evet!

© Reuters.  © Reuters.

Bundan tam 10 yıl önce 31 Ekim 2008’de Satoshi Nakamato Bitcoin’in manifestosunu yayınladı. 10 yıl tam değişim rüzgarlarıyla doluydu. 10. yıl dönümüne yaklaşırken uzmanlar Bitcoin’in sonraki 10 yılını değerlendirmeye başladı. Bu uzmanlardan biri olan Green, Bitcoin piyasa hakimiyetini kaybedecek dedi.

Bitcoin piyasa hakimiyetini kaybedecekNigel Green, finansal danışmanlık firması deVere Grup’un CEO’su, 2028’e kadar Bitcoin öngörülerini medya ile paylaştı:

“Önümüzdeki hafta kripto para piyasaların tartışılmaksızın kralı olan Bitcoin’in 10. yıl dönümünü kutlayacağız. Bitcoin, finans dünyasının tamamen değişmesi adına öncülük etmesi açısından sürekli bu piyasada yeri ayrı olacak. Çünkü finans dünyasında bir devrime şahit oluyoruz. Tüm bunlar Bitcoin ile başladı!

Green sözlerine piyasa hakkında tahminleri ile devam etti. Ünlü CEO, uluslararası Yatırım stratejilerine göre, önümüzdeki 10 yılın %5,000 büyüyeceğini belirtti. Ayrıca Green, Bitcoin‘in piyasadaki yeri konusunda saygı gösterirken, öte yandan piyasadaki şu anki ezici hakimiyetini büyük ölçüde kaybedeceğini ifade etti.

“Bu konuda kimsenin planı bozmak istemem ama Bitcoin’in kripto para piyasasındaki etkisini ve hakimiyetini dramatik olarak önümüzdeki 10 yılda yitireceğini düşünüyorum. Bunun sebebi açık, çünkü genel anlamda kripto paraların toplum tarafından benimsenmesi yeni ve daha fazla kriptoların piyasaya girmesi demek. Bunun sonucunda da Bitcoin’in pastadan aldığı parça küçülecek!

Green, ikinci 10 yılda fiat para birimlerinin tedavülden kalkacağını belirtti ve kripto paraların toplumsal kabulün bu süreçte önemli bir rolü olacağından bahsederek sözlerini tamamladı.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin piyasa hakimiyetini kaybedecek mi? deVere Group CEO’su Nigel Green’e göre evet! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Libra Ulusal Basında Pozitif Görüş Bulamıyor Çin’in İlk Lightning Network Cüzdanı Tanıtıldı Altın ve Doları Unutun! Bitcoin’e Yatırım Yapmak Daha Çok Kazandırıyor! Finans Uzmanı: Boğalar Döndü! Bitcoin Gelecek Hafta 15 Bin Doları Aşabilir! Augur Platformunda 2 Milyon Dolar Değil 100 Bin Dolar Dönüyor Waves/USD Analizi: Altcoin Keskin Bir Hamle Yapmak Üzere

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır