Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin, Morgan Stanley’in Bitcoin Swap İşlemine Hazırlanmasıyla Değer Kazandı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin, Morgan Stanley’in Bitcoin Swap İşlemine Hazırlanmasıyla Değer Kazandı
Bitcoin, Morgan Stanley’in Bitcoin Swap İşlemine Hazırlanmasıyla Değer Kazandı


Investing.com – Bitcoin Perşembe günü, finans devi Morgan Stanley’in (NYSE:MS) müşterileri için bitcoin türev şeması hazırladığına dair gelişmeler ile yükseldi.

Bitcoin %3,44 artışla 6.479,00 dolara yükseldi.

Bloomberg’in belirttiğine göre, ABD bankası yatırımcılara gerçek anlamda sahip olmadan Bitcoin fiyatları üzerine oynama imkanı veren kripto sözleşmeleri yapacak. Müşteriler uzun veya kısa pozisyon alabilecek ve Morgan Stanley işlemler için bir ücret talep edecek.

Bu, müşterilerin dijital döviz piyasasında yatırım yapması için çözüm arayan Wall Street’teki son firma. Citigroup (NYSE:C) yapay paralarla işlem yapmak için dijital varlık makbuzları araştırırken, Goldman Sachs (NYSE:GS) Bitcoin türevlerini değerlendiriyor ve alternatif para varlıkları için gözetim sunmayı planlıyor.

Kripto paralar genel olarak yüksek iken, toplam piyasa sermayelendirmesindeki dijital döviz kapasitesi, Perşembe günü 187 milyar dolara kıyasla, bu haberi yazarken, 197 milyar dolar seviyesinde.

ETH/USD, Ether, Çarşamba günü bir yılın düşüğü 169,44 dolara geriledikten sonra %13,08 artışla 196,42 dolara yükseldi. XRP, %5,75 değer kazanarak 0,27459 dolar ve Litecoin %11,10 artış ile 53,764 dolardan işlem gördü.

Diğer gelişmelerde, ABD Finans Sektörü Düzenleme Kurumu kripto paraları içeren ilk cezalandırıcı adımını atarak, bir brokerı yasadışı dijital menkul kıymet dağıtmak ve dolandırıcılık ile suçladı. Salı günü ajans, Salı günü, ajans, “Agawam, Massachusetts’ten Timothy Tilton Ayre’ye karşı bir suç duyurusunda bulundu ve onu, menkul kıymetler sahtekarlığı ve Hempcoin adlı kayıtsız bir kripto para varlığının yasadışı dağıtımıyla suçladı.”

New York federal hakiminin yapay paraları içeren dolandırıcılık davalarının ABD menkul kıymetler kanunu uyarınca ilerleyebileceğine karar vermesinin ardından bu gelişmeler yaşandı.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin, Morgan Stanley’in Bitcoin Swap İşlemine Hazırlanmasıyla Değer Kazandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Rus Bankaları Kripto ile Çalışmak İçin Can Atıyor Craig Wright Yine Formunda: Bitcoin, 0 Dolar Olacak Anthony Pompliano: Emeklilik Fonları, Durumun Üstesinden Gelmek İçin Bitcoin Satın Almalı! SBI Ripple Asia, Japonyada dev konsorsiyuma katıldı Düşük Bitcoin işlem ücretleri ne anlama geliyor? Fon Yöneticisine Göre Büyük Bitcoin Rallisi Bugün Başlayacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır