Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin hakkında uzman yorumu: Enseyi karartmayın!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin hakkında uzman yorumu: Enseyi karartmayın!
Bitcoin hakkında uzman yorumu: Enseyi karartmayın!

4/4


2/4

Bitcoin hakkında uzman yorumu ‘’Umudunuzu kaybetmeyin’’. Dostum iyi güzel diyorsun da hold hold hold nereye kadar. İşkembeden sallama, bize umutlu olmamız için sebepler söyle, çıkarımlar yap. Bizde şimdi onu yapacağız….

Bitcoin hakkında uzman yorumu: Umudunuzu kaybetmeyin

Bir süre için kripto para birimlerini izlerseniz, çeşitli teknik veriler etrafında dağılmış tuhaf ve ilginç desenler bulmaya başlarsınız. Bu veriler ve istatistikler uzmanlar tarafından yorumlanır. Ancak her zaman doğru çıkmazlar.

Bu yazı kişisel görüş ve görüşlerimi temsil ettiği için yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Öncelikle kripto para piyasasında kaybedemeyeceğiniz şeylerle yatırım yapmayın. Her zamanda yatırım yapmadan önce, yatırım yapacağınız proje hakkında yazılmış çizilmiş ne varsa hepsini okumaya çalışın. Asla unutma: büyük güç, büyük sorumluluk getirir.

Piyasa duyarlılığıPiyasa duyarlılığı, piyasa davranışlarını belirler. Satış yapmak için mükemmel bir zaman olduğunu anlamak için düzgün bir araç istiyorsanız, google trendlerini kontrol edin. İnsanlar Bitcoin aramasını en çok fiyatların en yüksek olduğu zamanlarda yapar. İnsanlar bu yükseliş trendlerinde ya aşırı FOMO ( Fiyatların düşeceği endişesi) gösterirler, ya da hızlı kar sağlamak için fiyatların yüksek olduğu zamanlarda alım yaparlar. Ancak son 1 yıldır her zaman FOMO duygusu ağır basmıştır. İşte bu zamanlar mantıklı düşünebilen yatırımcılar için gerçek birer kazanç kapısıdır.


Ancak, satış yaptıktan sonra çok aç gözlü olmayın. Sürekli bir düşüş eğilimi, bir yerden sonra fiyatları yukarı çekecektir.

Yanlış gidebilecek şey yanlış gidebilir prensibiSizlere tavsiyem kripto paraları yakından takip etmeniz. Böylece anlık olaylardan haberdar olursunuz. Şimdi size vereceğim taktik içinde bulunduğumuz ayı piyasasında işe yarayacaktır. Size maksimum güvenlikte ticaret sağlayacaktır.

Adım 1: Kripto sokaklarında kan gördüğünüzde kriptolarınızı elinizden çıkarın.

Adım 2: Herhangi bir kripto için birkaç kaynaktan yükseliş söylentisi duyduğunuzda, o kriptoyu satın alın.

Adım 3: Piyasa yükseldiğinde ve sizde en ufak ya düşerse endişesi olursa anında kriptolarınızı satın. Çünkü herkes sizin gibi düşünecektir.

Bitcoin BalinalarıBitcoin Balinaları, bilinçsiz yatırımcılardan beslenir.

En yüksek hacimli Bitcoin adreslerini inceleyelim.


Gerçekten şok edici bir şey duymak ister misin? En zengin 100 Bitcoin adresinin % 50’sinden fazlası son 2 yılda oluşturuldu. Bu da sektörün gerçekten çok fazla şeye gebe olduğunu bizlere kanıtlıyor.

Kripto para ticaretinden aldığınız sonuç, ne olursa olsun, kesin olan bir şey var: Bitcoin’e çok fazla para yatırılmış çok fazla insan var, bu da Bitcoin’in yarışa başlaması için her zaman potansiyele sahip olduğu anlamına geliyor.


Bitcoin Hash Oranları

Bizler yani Bitcoin hakkında uzman yorumu yapan kimseler olarak, herhangi bir kripto paranın başarısı için en önemli metriklerden birinin de, Hash oranı olduğunu biliriz. Yani, o kriptoya giden madencilik gücü. Sadece yukarıdaki grafiğe bakarak, Hash Rate’lerin sürekli olarak büyüdüğünü hızlı bir şekilde görebiliriz. 100,000,000.00 TH / s’ye yaklaşmak yaklaşık 10 yıl sürdü; 5 yıldan kısa bir sürede 1.000.000.000,00 TH / s’ye ulaşıp ulaşamayacağımızı merak ediyorum.

Bu oranlar bizlere, yakın zamanda gerçekleşecek olan kripto para devrimi için, herkesin hummalı bir hazırlık içerisinde olduğunu gösteriyor.


Üstteki grafiğe bakacak olursak, aslında fiyatın çok basit bir paterni izlediğini görebiliriz. Piyasada likitide sıkıntısı varsa, fiyatların kısa vadede gerilediğini fark ediyoruz. Ama tarih tekerrürden ibarettir.

Bu metrikleri takip ederek gittiğimizde, 2020 yılının sonunda Bitcoin fiyatlarının 15.000 ABD Doları ile 36.000 ABD Doları arasında olması gerekiyor. Zaten yaptığımız bu derin analizlerden çıkarttığımız sonuçlar da gerçekleşmezse, kendime kripto paralardan ayrı bir yol çizmeyi ciddi ciddi düşüneceğim

Sonuç olarakBitcoin hakkında uzman yorumu duymak istiyorsanız beni dinleyin. Evet Bitcoin fiyatları düşmeye devam ediyor. Her defasında yeni en düşük seviyelere ulaşıyoruz. Bu da bizlere Bitcoin için ayı sezonunun hala bitmediğine işaret ediyor. Fakat Bitcoin tarihinde bu dalgalanmalar her zaman olmuştu. Hatta bir keresinde 3 yıl süren bir buhran dönemi yaşanmıştı. Ancak ben yıllardır Bitcoin hareketlerini inceleyen birisi olarak, er ya da geç Bitcoin’in tekrardan tavan yapacağını düşünüyorum. Sizler tam hiçbir ümidimiz kalmadı derken bir anda her şey tersine dönebilir. Bitcoin’in 2017 de 1 ay içinde 2000 dolardan 20.000 dolara ne kadar hızlı bir şekilde çıktığını unutmayın.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin hakkında uzman yorumu: Enseyi karartmayın! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dev borsa Bitfinex Planlı Bakım Çalışmasına Gidiyor: 7 Saat Erişim Yok Bitcoin ölmüyor! Binance CEO’su: “Bitcoin düşmanları boğa koşusunda meçhul olacak.” Ethereum %10,66 Düşüş Yaşadı Bitcoin 10. Yılını Kutladı: 140journos Belgeselinin Dikkat Çeken Noktaları Kripto Para ile Mülk Satın Almak Sanılandan Daha Zor Ripple (XRP) mi Stellar (XLM) mi? İşte Weiss Ratings’in Yorumu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır