Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Google Aramaları Son 18 Ayın En Düşük Seviyesinde

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Google Aramaları Son 18 Ayın En Düşük Seviyesinde
Bitcoin Google Aramaları Son 18 Ayın En Düşük SeviyesindeEn son yayınlanan Google (NASDAQ:GOOGL) Trends verilerine göre, hem Bitcoin hem de Ethereum‘a olan ilgi azalmakta. Araştırmacılar iki kripto para birimi için olan Google aramalarının son 18 ayın en düşük seviyesinde olduğunu vurgulamakta.

Bitcoin İçin Olan Google Aramalarında Keskin Düşüş Var
2018 şüphesiz bütün kripto para birimleri için çok zor bir yıl oldu. Dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin ise Ocak ayından bu yana değerinin %60’ını kaybetti. Yine de, görünüşe göre birim fiyat düşüş yaşayan tek şey değil.

Google Trends’in Bitcoin için olan verilerine göre, lider kripto paranın arama yoğunluğu 18 ayın en düşük seviyesine geriledi. Ethereum da Bitcoin ile aynı kaderi paylaşmakta.

İlginç olan ise, bu düşüşün bazı büyük borsalardaki yatırımcı yoğunluğundaki düşüş ile paralel gitmesi. ABD’nin en büyük kripto para borsası olan Coinbase, Ocak ayında tüm zamanların en yüksek hacim seviyesine vurduktan sonra, %83 bir gerileme yaşadı.

Google Arama verilerindeki görünebilir düşüşe rağmen, mevcut atmosfer olumlu gözükmekte. Bu ayın başlarında ünlü Bitcoin boğası Tom Lee, CBOE Global Markets tarafından düşünülen olası bir Ether vadeli işlem sözleşmelerinin, Bitcoin fiyatı için iyi olacağını ifade etmişti. Lee bunun sebebini de artık insanların kısa pozisyon açmak için ekstra bir alternatife sahip olup, BTC’nin üzerindeki kısa pozisyon miktarlarının azalması olarak göstermişti.

Tabii ki bütün bunların cevabını, bekleyip hep birlikte göreceğiz.

Bitcoin Google Aramaları Son 18 Ayın En Düşük Seviyesinde isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Google Aramaları Son 18 Ayın En Düşük Seviyesinde - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Bu Yıl Tesla Hisselerinden Daha İyi Durumda Flaş kripto para haberleri: Bitcoin milyarderi XRP’ye kucak açtı, Binance Coin yükselişe devam etti, Ethereum, Litecoin, Stellar ve daha fazlası 2018’de Açığa Satış Yapanlar, Bitcoin’de Milyonları Devirdi! Bitcoin 9 benzer ralliyle nasıl 50.000 dolara ulaşabilir? Vitalik Buterin Herkesi Sevindirdi ve Bir Günde 1.000 Ethereum Bağışladı Eski Facebook Yöneticisinden Dikkat Çeken Detay

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır