Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin FSB’nin Kriptoları Küresel Denge İçin Risk Olarak Görmemesiyle İyileşiyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin FSB’nin Kriptoları Küresel Denge İçin Risk Olarak Görmemesiyle İyileşiyor
Bitcoin FSB’nin Kriptoları Küresel Denge İçin Risk Olarak Görmemesiyle İyileşiyor

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Finansal Denge Heyeti (FSB) kripto paraları düzenleme hamlelerini gerçekleştirmediği haberlerinden sonra Bitcoin ve diğer sanal dövizler Pazartesi günü yükselişe geçti.

Bitcoin en son saat 16.03’te Bitfinex borsasında %7,20 artarak 8.254,904 oldu. Kripto para Aralık ayında 20.000$’ı gördükten sonra Şubat ayının başlarında 6.000$’a kadar düşmüştü.

FSB Başkanı ve İngiltere Bankası Başkanı Mark Carney, G20 liderlerine bir mektupta sanal dövizlerin finansal denge için risk teşkil ettiğini söylediler.

20 farklı ekonomiden merkez bankacılar ve ekonomi bakanları Pazartesi ve Salı günü Buenos Aires’te buluşuyor. Japonya gibi bazı üyeler kripto paraları düzenlemek için bekçileri uyardı.

Carney “ekonomik krize neden olacak yanlış hatları düzeltme çalışmalarıyla, FSB dinamik uygulamalara yönelik yeni politika dizayn etmeye ve G20 reformlarının etkilerini evrimleştirmeye çalışıyor.” dedi.

Diğer sanal dövizler yükseliyor, Dünya’nın en büyük ikinci sanal parası Bitfinex borsasında Ethereum %5,04 artarak 528,69$ oldu. Ripple %8,22 arttı ve 0,64640$ olurken Litecoin %5,98 yükseldi, 154,49$ oldu.

Diğer haberlerde, Twitter Inc (NYSE:TWTR), Google (NASDAQ:GOOGL) ve Facebook (NASDAQ:FB) şirketlerini takip ederek sanal döviz reklamlarını, ilk para tekliflerini ve alım-satım reklamlarını yasaklayabilir. Sky News bu yasağın iki hafta içerisinde etki edebileceğini söyledi.

Ocak ayında Facebook ICOs gibi “yanıltıcı veya aldatıcı reklam faliyetlerini” yasaklaşmıştı, Google geçtiğimiz hafta reklam yasaklamalarının Haziran’da başlayabileceğini söylemişti.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin FSB’nin Kriptoları Küresel Denge İçin Risk Olarak Görmemesiyle İyileşiyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Willy Woo: Bir başka Bitcoin krizi yaklaşıyor Analist: Bitcoin Fiyatı 2021 Yılının Mart Ayında Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıkabilir Flaş kripto para haberleri: Bitcoin’in 740.000 dolarlık boğa koşusu , XRP, Ethereum, TRON, EOS, Stellar, NEO, Binance Coin ve daha fazlası Bitcoin’de yukarıda 9 bin aşağıda ise 8 bin dolar en kritik noktalar İtalyan Devi Juventus, Taraftar Tokenini Bir Reklam Filmi ile Tanıttı NYDFS Coinbase Custody’e 6 Kripto Para İçin Onay Verdi. Bitcoin, Ethereum…..

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır