Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Fiyatında Beklentiler Yüksek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Fiyatında Beklentiler Yüksek
Bitcoin Fiyatında Beklentiler Yüksek

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin fiyatındaki beklentiler 4.000 dolar sınırının geçilmesi ile birlikte tekrar yükseldi. Yatırımcılar, bir süredir 4.000 dolar sınırından alım yapılmasının iyi bir avantaj olabilecek olduğunu ve fiyatların yükselmesine bağlı olarak 4.000 dolar sınırının bir süre daha korunması durumunda 6.500 dolar veya daha yüksek seviyelere yükselmesinin önünde engeller kalmayacak olduğunu düşünüyor. Yatırımcıların bir bölümü ise Bitcoin fiyatının yükselmesinden endişeli olduklarını, fiyatların yükselmesi için piyasa koşullarının yeterince iyi olmadığını düşünüyorlar.

Bitcoin Cash hard forkundan itibaren devam eden ve fiyatların düşmesi ile sonuçlanan kripto para piyasa hacmi ve piyasa fiyatı değeri kayıplarının ne kadar süre sürecek olduğu merak konusuydu.

Bitcoin yükselmeye başlayınca beklenenler oldu
Bitcoin fiyatının yükselmesi beklentisinin yakın zamanda tekrar Ethereum hard forku dolayısı ile yükselme veya düşüş yaşayabilecek olduğuna yönelik beklentiler olsa da yatırımcıların kısa vadeli olarak beklentileri fiyatların yükselecek olduğundan yana ve bu yükselişlerin 6.500 dolar sınırının üzerine kısa sürede çıkabilecek olduğu beklentisini arttırdığı iddiaları mevcut. Yatırımcılar, kısa vadeli değil, uzun vadeli Bitcoin fiyatının artmasını istiyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Fiyatında Beklentiler Yüksek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Önümüzdeki Yıl Piyasayı Domine Edecek, Altkoinlerin Değeri Düşecek Almanya’nın İlk Bitcoin ATM’si Avusturya Sınırında Kuruldu Ünlü Analistler Bitcoin İçin Şimdiki Senaryoları Açıkladı Piyasa Hacmi Milyarlarca Dolar Kaybetti! 2019 yıl sonu Ethereum ve Ripple fiyat tahmini Çinli ‘Beyaz Şapkalı Hackerlar’, Kripto Para Platformlarına Yapılan Saldırıları Durduracağını İddia Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır