Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Fiyat Tahmini, Ethereum Balinası, Ripple’ın Yeni Ortağı, Çarpıcı Diar Raporu: Öne Çıkan: TRON, BCH, IOTA ve Litecoin Haberleri

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Fiyat Tahmini, Ethereum Balinası, Ripple’ın Yeni Ortağı, Çarpıcı Diar Raporu: Öne Çıkan: TRON, BCH, IOTA ve Litecoin Haberleri
Bitcoin Fiyat Tahmini, Ethereum Balinası, Ripple’ın Yeni Ortağı, Çarpıcı Diar Raporu: Öne Çıkan: TRON, BCH, IOTA ve Litecoin Haberleri


Joseph Lubin’in Bitcoin ve Ethereum fiyat tahmini, gizemli Ethereum balinasının ETH transferi, Ripple’ın ekosistemine katılan yeni ortağı, çarpıcı Diar raporu ve daha fazlası en güncel kripto para haberlerinin derlendiği bu makalede.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH)’a yönelik haberler
Joseph Lubin: “Kripto paralar dip seviyelerini gördü.”
Ethereum kurucu ortağı Joseph Lubin, tüm kartlarını masaya koyuyor. Joseph Lubin, Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para piyasalarının fiyatlarının en alt seviyeye ulaştığına inandığını duyurmak için Twitter’ı kullanıyor.

ConsenSys’in son dönemde aldığı kararlar
Joseph Lubin, Twitter aracılığıyla yaptığı paylaşımlarda, Ethereum’un geleceği konusunda açıklamalar yaptı. Ayrıca Ethereum kurucu ortağı, kısa süre önce ayı piyasası tarafından tetiklenen bir işten çıkarılmalarını açıklayan Ethereum merkezli geliştirme stüdyosu olan ConsenSys’in son dönemde aldığı kararları savundu. Joseph Lubin ise konuya yönelik şu açıklamayı yapıyor:

ConsenSys 1.0’da olduğu gibi ConsenSys 2.0 vizyonuna tam olarak uymadığına inandığımız bazı projeler için geçişler yapıyoruz ve ConsenSys mezunları için planlar hazırlarken bu projeleri ilerletmeye devam etmenin yolları üzerinde çalışıyoruz.

Ethereum kurucu ortağı: “Gelecek çok parlak görünüyor.”
Ethereum kurucu ortağı ve ConsenSys lideri, kripto para piyasası için en kötünün bittiğini söyledi. Çünkü Joseph Lubin’e göre fiyatlar dip seviyelerini gördü şimdi yükseliş zamanı. Ethereum kurucu ortağı, konuşmasını değerden uzak ve günümüzün sözlerini daha da ilginç kılan, Blockchain teknolojisinin gelişiminin çılgın hızına kaydırıyor.

Joseph Lubin, konuşmasında son fiyat tahminini paylaşmıyor. Bitcoin de dahil olmak üzere piyasa fiyatları son günlerde artmaya başladı ve yatırımcılar kazanımların sürdürülüp sürdürülmeyeceğini merak ediyorlar. Ethereum kurucu ortağı ise konuya yönelik şu açıklamayı yapıyor:

Gökyüzü bir başka görünüyor. Benim bakış açıma göre gelecek çok parlak görünüyor. Şu anda mevcut olan ölçeklenebilirlik çözümleri konusunda heyecanlıyım.

Son Diar raporuna göre, Ethereum katili ICO’lar
ICO piyasası, dünyanın dört bir yanından ICO’lara milyarlarca dolar yatırım yapılarak geçen yıl canlandı. Yatırımcılar tarafından yapılan en büyük yatırımlar Ethereum’da yapıldı. ETH’nin fiyatı, cari yılın başından bu yana düşüşe geçtiğinden, ICO’ların Ethereum artışı, aydan aya artıyor ve en yüksek oran Aralık ayının cari ayında kaydedildi. NKB grubu raporuna göre, Aralık 2017 ile Haziran 2018 arasında ICO’lar ile yapılan yatırımlar yaklaşık 9,97 milyar dolar artarak Ethereum’a yapılan yatırımları arttırdı.


Kaynak: Diar.co

İlk para tekliflerini izleyen bir web sitesi olan Diar.co, ICO’ların Haziran 2018 ile Aralık 2018 arasında başlayan Ethereum varlıklarını hızlı bir şekilde sattıklarını izledi. Bu dönemde, ICO’lar ile ilgili cüzdanlarda tutulan Ethereum miktarı, yaklaşık 4,2 milyon ETH ila 3,5 milyon ETH, bu da ETH tokenlerinin yüzde 24’ünün bu kadar kısa sürede tükenmesine neden oluyor. ICO’lar ile yapılan satışlar, yılın ilk aylarında yaklaşık 800 dolar olan Ethereum’un şu anki fiyatının yaklaşık 113 dolara düşmesine neden oldu.

Ethereum balina uyarısı: 330.980 ETH Bitfinex Borsası’na transfer edildi
Ayı piyasasının ortasında, yatırımlarını yitirmekten korkan ICO’lar varlıklarını satmaya başladı. Sadece birkaç saat önce, yaklaşık 330.980 ETH, ETH fiyatları -genel olarak hala düşüş eğiliminde olması nedeniyle- muhtemelen satış için bilinmeyen bir cüzdandan Bitfinex Borsası’na transfer edildi. Pazarın, piyasa analistlerinin öngördüğü şekilde daha da düşmesi bekleniyor. Ethereum fiyatının yakında 65 ile 70 dolar arasında olacağı tahmin ediliyor. İşte bilinmeyen cüzdandan Bitfinex Borsası’na transfer edilen ETH’lerin işlem detayları:

  • İşlem: 330.980 ETH Bitfinex Borsası’na transfer edildi.

https://etherscan.io/tx/0xb619db883ee0ef202bdfcfcdd9df76da

Ripple (XRP)’a yönelik haberler
Cebuana Lhuillier, Ripple ile ortaklık kuruyor
Filipinler’deki en büyük mikrofinans hizmetleri sağlayıcılarından biri, Ripple ile ortak olduğunu söylüyor. BusinessMirror’a göre, Cebuana Lhuillier, RippleNet’e katılacak ve sınır ötesi ödemeleri güçlendirmek için Ripple’ın xCurrent’ını kullanacak.

Ripple şirketi, Kraken’e 11 milyon dolar değerinde XRP gönderdi
Bu arada, kripto para borsası Kraken bir tekne dolusu XRP almış görünüyor. Kripto para balina avcısı Whale Alert’e göre, Ripple şirketi Kraken’e az önce 11 milyon dolar değerinde XRP gönderdi. Ripple şirketi toplam XRP arzının yaklaşık %60’ına sahip.

Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH) ve Litecoin (LTC)’e yönelik haberler
Bir Brezilyalı süpermarket zinciri, şu anda Bitcoin, Bitcoin Cash ve Litecoin’i kabul ettiği bildiriliyor. Yerel haber sitesi Portal Bitcoin’e göre, Oásis Supermercados kripto para işlemlerini gerçekleştirmek için kripto ödeme işlemcisi Coinwise’ı kullanacak. Şirketin 90 çalışanı olduğu ve yılda yaklaşık 6,5 milyon dolarlık kaynak ürettiği bildiriliyor.

IOTA (MIOTA)’ya yönelik haberler
IOTA, Troika adlı yeni hash fonksiyonunu kırabilecek kodlayıcılara toplamda 220.000 dolar veriyor. İşlev, siber güvenlik firması Cybercrypt tarafından tasarlandı. Detayları buradan kontrol edebilirsiniz.

TRON (TRX)’a yönelik haberler
TRON, ağın merkezi olmayan uygulamaları hakkındaki haftalık raporunu yayımladı. DappRadar’a göre, şu anda ağda 39 merkezi olmayan uygulama var. En popüleri ise son 24 saatte 2.216 kullanıcısı ile TRONDice oluyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli, kripto para yatırımlarının yüksek risk içerdiği ve piyasanın 2018 yılında yüzde 80’in üzerinde değer kaybı yaşadığı gerçekleri bir sonraki adımlarınızda göz önünde bulundurulmalıdır.

The post Bitcoin Fiyat Tahmini, Ethereum Balinası, Ripple’ın Yeni Ortağı, Çarpıcı Diar Raporu: Öne Çıkan: TRON, BCH, IOTA ve Litecoin Haberleri appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Fiyat Tahmini, Ethereum Balinası, Ripple’ın Yeni Ortağı, Çarpıcı Diar Raporu: Öne Çıkan: TRON, BCH, IOTA ve Litecoin Haberleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

QuadrigaCX, Resmi Olarak İflasını Açıkladı Cardano 6% düşüşle 0,045909 seviyesinin altına geriledi Charlie Lee, Litecoin’deki İflas İddialarına Açıklık Getirdi Monero Hashrate’i Hard Fork Sonrası İnanılmaz Bir Düşüş Yaşadı Analistlere göre, Ripple kritik bir hamleye hazırlanıyor Walmart, Ripple ortaklarıyla uluslararası bir para transferi pazarı geliştirecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır