Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin ETF’si, ABD Hükümeti Kapalı Kalırsa Otomatik Olarak Onaylanır Mı? Ünlü Avukat Cevapladı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin ETF’si, ABD Hükümeti Kapalı Kalırsa Otomatik Olarak Onaylanır Mı? Ünlü Avukat Cevapladı!
Bitcoin ETF’si, ABD Hükümeti Kapalı Kalırsa Otomatik Olarak Onaylanır Mı? Ünlü Avukat Cevapladı!Bitcoin ETF‘si, neredeyse 2018 yılının ortalarından beri beklenen ve asla gerçekleşmeyen bir gündem maddesi olmaya devam ediyor. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından en son Şubat ayına aktarılan ETF, hala piyasada önemli bir etkiye sahip ve spekülasyonlar tam hız devam etmekte.

Özellikle Bitcoin ETF’si konusundaki yorumları ile tanınan menkul kıymet avukatı Jake Chervinsky, bu hafta ortalıkta dolanmaya başlayan bir teoriye değindi ve Bitcoin ETF’sinin mevcut bütçe krizi yüzünden ABD hükümetinin kapalı kalmaya devam etmesi durumunda onaylanma ihtimali olup olmayacağını açıkladı.

Teoriye göre, teklif edilen kural değişikliğinin SEC tarafından son tarihe kadar herhangi bir açıklama yapılmaması durumunda otomatik onaylanma durumu var. Ancak Chervinsky, bu durumun olası olmadığını ve SEC’in son dakikada bile olsa tek sayfalık ”daha sonra açıklanacak sebeplerden dolayı reddedildi” tarzında bir açıklama yapabileceğini vurguladı.

Tabii ki ETF’nin onaylanıp onaylanmayacağını önümüzdeki Şubat ayında hep beraber göreceğiz.

Bitcoin ETF’si, ABD Hükümeti Kapalı Kalırsa Otomatik Olarak Onaylanır Mı? Ünlü Avukat Cevapladı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin ETF’si, ABD Hükümeti Kapalı Kalırsa Otomatik Olarak Onaylanır Mı? Ünlü Avukat Cevapladı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dijital Para Piyasası Pundi X Güçlü Bir Boğa Koşusuna Hazırlanıyor! SEC merkezi olmayan Bitcoin borsalarını uyardı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Açıklamaları Sonrasında Dolar ve Euro’da Son Durum Tim Cook: Özel Kuruluşların Dijital Para Birimi Yaratması Fikrinden Memnun Değilim Bitcoin’in “balon” döngüsü, Amazon’dan çok daha boğa eğilimli

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır