Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Düşüşte; Alman Hisse Senedi Borsası Kriptoya Giriyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Düşüşte; Alman Hisse Senedi Borsası Kriptoya Giriyor
Bitcoin Düşüşte; Alman Hisse Senedi Borsası Kriptoya Giriyor

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Bitcoin ve diğer kripto paralar Cuma günü düşüş yaşarken, Bitcoin iki haftanın düşük seviyesine geriledi.

Bitcoin %1,95 düşüşle yaklaşık iki haftanın düşük seviyesi olan 7.386,70 dolara geriledi. Geçen hafta 8.281,80 dolar olan yüksek bir seviyede idi.

Kripto paralar genel olarak düşük iken, toplam piyasa sermayelendirmesindeki dijital döviz kapasitesi, Perşembe günü 269 milyar dolara kıyasla, bu haberi yazarken, 262 milyar dolar seviyesinde.

Ethereum %0,33 artışla 412,85 dolara ulaştı. Üçüncü en büyük yapay döviz olan Ripple, %1,58 değer kazanarak 0,43971 dolar olurken, Litecoin %0,45 azalarak 75,799 dolar oldu.

Diğer yanda, Alman Hisse Senedi Borsası Boerse Stuttgart, Perşembe günü şirketin duyurduğuna göre dijital varlık hizmetlerini arz etmeyi planlıyor. Almanya’nın en büyük ikinci hisse senedi borsası ilk halka arz platformu, işlem yeri ve kripto para muhafazası da dahil uçtan uca bir altyapı sunacak. Hizmetler, firmanın söylediğine göre, Ethereum ve Bitcoin gibi popüler paraların işlemlerini de içerecek.

CEO Alexander Höptner, “kripto paralarla işlem yapmak için hem perakende hem kurumsal yatırımcılarımızdan gelen düzenlenmiş ve güvenilir bir çevre taleplerini yanıtlıyoruz,” dedi. “Stratejik projeler dizayn etmek için özellikle denetimsel otoritelerle, komiteler ve yetkili kurullarla yakinen işbirliği halindeyiz.”

Diğer gelişmelerde, UBS Bitcoin’in ABD para arzı ile yer değiştirebileceğini düşünüyor, ancak yalnızca fiyatları 213.000 dolara ulaştığında ya da ağ işlem kapasitesinin büyük miktarlarda artması ile.

Bankanın bir raporda söylediğine göre, “bulgularımız, Bitcoin’in şimdiki formunda oldukça istikrarsız ve küresel işlemler ya da anaakım varlık sınıfı için ödeme anlamında sınırlı bir uygulanabilirlikte olduğunu ortaya koyuyor.”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Düşüşte; Alman Hisse Senedi Borsası Kriptoya Giriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Brian Kelly: CFTC’nin Ethereum açıklaması çok büyük olay 15 Aralık Bitcoin fiyat analizi: BTC 3.300 doların altını gördü Deloitte’ten Yepyeni Bir Adım: Blockchain Tabanlı Dijital Kimlik Sistemi Coin Market Cap, Borsalar Konusunda Güncellemeye Gitti Ripple CTO’su: XRP, Bitcoin ve Ethereum Defterleri Bir Çok Merkezi Sistemden Daha İyi Abra kripto cüzdanına artık gerçek Ether depolaması yapılabilecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır