Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Düştükçe Yatırımcılar Ne Yapacağını Şaşırıyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Düştükçe Yatırımcılar Ne Yapacağını Şaşırıyor!
Bitcoin Düştükçe Yatırımcılar Ne Yapacağını Şaşırıyor!

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin fiyatı piyasada kaos yaratıyor. Milyonlarca yatırımcının beklediği ”yükseliş” zamanı bir türlü gelmek bilmiyor, piyasada düşüşler ise durmak bilmiyor. Yatırımcılar piyasanın düşüş yaşadığı sürece tekrar düzelmesinin mümkün olmadığını ve geri dönüşlerin gün geçtikçe daha kötü bir hal aldığını belirterek, yatırımlarını yükseltmek veya mevcut yatırımlarını arttırmaya gitmenin tercih edemeyecek oldukları bir yöntem olduğunu uygulamak zorunda kalıyorlar.

Piyasa koşullarının git gide kötü hal alması ve piyasa hacminin 122 milyar dolara gerilemesinin beklenti sahibi yatırımcıların beklentilerini çürütmesi bile piyasanın kötüye gitmesine sebep oluyor ve yatırımcılar kazanç sahibi olamayacak olduklarını düşünerek yeni yatırım yapmaktan vazgeçebiliyorlar.

Bitcoin yükselmek bilmiyor, düşmeyi iyi biliyor
Bitcoin fiyatının yükselmek bilmemesi ve fiyatının sürekli düşmesi yatırımcılar arasında ”Bitcoin yükselmeyi unuttu, düşmeyi çok iyi biliyor.” eleştirilerine sebep. Bitcoin yükselmediği sürece yatırımcılar piyasanın tekrar yükselmesinin çok uzun zaman alabilecek olduğunu ve eski zamanlarına geri dönmesi için 20 bin dolar düzeyini görmesinin yeterli olabileceğini düşünüyorlar.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Düştükçe Yatırımcılar Ne Yapacağını Şaşırıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kaç Bitcoin kaldı ve son BTC ne zaman çıkarılacak? Bitcoin fiyatının düşmesi karşısında Bay Kıyamet zevkten 4 köşe oldu! Fairplay.io: Blockchain Güvencesinde 4 Milyon Doları Aşan Kazanç Platformu TRX Tokenı İçin 20 Milyon Dolarlık Geri-Alım Düzenlenecek ABD’li Muhasebeciler: Kripto Paralar Aslında Dövizden Farklı Değiller İsviçre’nin Amazon’u Bitcoin Kabul Etmeye Başladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır