Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Cash’in artışı nereye kadar devam eder?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Cash’in artışı nereye kadar devam eder?
Bitcoin Cash’in artışı nereye kadar devam eder?


Bitcoin Cash’in artışı bu sıralar bir nebze olsun yatırımcısının yüzünü güldürüyor. Piyasayı çökerten sansasyonel bir hard forktan sonra BCH, 630 dolardan 80 dolara kadar düşmüş hatta tarihinde ilk defa token başına Ethereum’un gerisine düşmüştü.

Bitcoin Cash’in artışı devam eder mi?Pazartesi sabahı 80 dolar olan BCH bugün gün içerisnde 120 dolara kadar çıktı.

Son 24 saatte ilk 20 kripto arasında Waves’in koşusundan sonra en iyi performans gösteren para birimi hiç kuşkusuz Bitcoin Cash oldu.

Teknik indikatörlere baktığımızda, hem MACD’i hem de RSI’nın yükseldiğine şahit oluyoruz ki bu satın alım emirlerinin çoğaldığını gösteriyor.

Bitcoin Cash‘in yükselişini sürdürüp sürdüremeyeceğine merak ediyorsanız, bu biraz da piysanın genel durumu ile alakalı.

Son 3 gün, Kasım ayı ortalarından beri gördüğümüz en yüz güldüren zamanlardı. O zamandan beri herhangi bir yükselişe mütakip hemen düşüşmeydana gelmişti.


1 saatlik grafiğe baktığımızda, Bitcoin Cash’in ciddi fiyat artışıyla karşılaşıyoruz

Bitcoin Cash’in fiyat hareketi zaman zaman küçük düşüşler sergileyerek kendine destek noktaları bulsa da dikey yükseliş grafiği oluşturduğunu görüyoruz.

Saatlik fiyat hareketi ve RSI arasındaki düşüş sapmasına baktığımızda fiyat hareketi geriye dönüş noktasına ulaşmış olabilir.

Düşüş sapması, tipik bir geriye dönüş işaretidir ve fiyatlar yükselmeye devam ederken RSI daha düşük tepeler oluşturunca ortaya çıkar.

Bunun anlamı, satın alım emirleri düşse de fiyat artmaya devam edebilir demektir.

MACD’i indikatörü, sinyal çizgisini aşağıya doğru kesiyor ki bu durum düşüşün habercisi.

Ama tüm indikatörleri toplayıp bir değerlendirme yapacak olursak, 1 saatlik grafikler 4 saatlik grafiklere nazaran daha az güvenlidir.

4 saatlik grafikte, momentumun oldukça kuvvetli olduğunu görüyoruz. Olası fiyat çekilmelerini büyük ihtimalle konsalidasyon süreci takip edecektir.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Cash’in artışı nereye kadar devam eder? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Merakla Beklenen Marco Polo’da İlk Gönderim Gerçekleşti Balina Alarmı! Bitfinex Olduğu Düşünülen Bir Hesap, 8.047 BTC’lik İşlem Yaptı! Ethereum teknik analizi 31 Ocak FSB: Kripto Paralar Asla Bir Tehdit Değil! Piyasalar Yine Düşüşte: İlk 10’un Tamamı Kırmızı; Waves, Yükselişi ile Dikkat Çekiyor Çok tartışılan Libra projesine baskı her geçen gün artıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır