Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Cash’i hangisi geride bırakacak EOS’mu Stellar mı?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Cash’i hangisi geride bırakacak EOS’mu Stellar mı?
Bitcoin Cash’i hangisi geride bırakacak EOS’mu Stellar mı?


Bitcoin Cash’i dördüncülük koltuğundan etmeye çalışan iki tane kripto para var. Bu kripto paralar Stellar ve EOS olarak görülüyor.

Bitcoin Cash’i hangisi geride bırakabilir?Aralık 2017’de CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin Cash (BCH)’in değeri 4200 dolardı. Şu anda ise 185.66 dolardan işlem görüyor. Bir yıldan daha az bir sürede Bitcoin Cash fiyatı, dolar karşısında yaklaşık yüzde 96 değer kaybetti. Bitcoin Cash hala dördüncülüğünü korumaya çalışıyor. Ama bu konumda ne kadar daha kalabilir?

Borsalar, BCH işlemlerine tekrar başlıyor! BCH yılın en düşük seviyesinde, bu bir fırsat olabilir mi?

Şu anda BCH’in piyasa değeri yaklaşık 3.24 milyar dolar, EOS ve Stellar’ın piyasa değeri ise sırasıyla 2.86 ve 2.75 milyar dolar. EOS ve Stellar, Bitcoin Cash’i geride bırakabilecek kadar yakınlar. Bunlardan hangisi Bitcoin Cash’i yerinden edip dördüncü sıralamaya yerleşebilir?


Hafta sonunda çöküş yaşamaya devam eden kripto piyasasında EOS, BCH’ın yerini alabilmeyi başardı. Ancak bu fazla uzun sürmedi. EOS şu anda beşinci sırada görülüyor. Geçen hafta ise Stellar, Bitcoin Cash’i geride bırakarak kısa süreliğine dördüncülük koltuğuna oturdu.

BCH, yerini tekrar geri almayı başardı. Fakat geçen hafta BCH fiyatı ile ilgili önemli bir gelişme olmadı. Son günlerdeki Bitcoin Cash ABC ve Bitcoin Cash SV ile sonuçlanan sert çatal, BCH fiyatının düşüş sebebi olarak görülüyor. Ayı piyasasında son yedi günde yüzde 41.25 düşerek en kötü kripto paralardan biri oldu.

Bitcoin Cash SV, 112 dolarlık fiyatı ile 7. sırada bulunuyor. Piyasa değeri ise yaklaşık 2 milyar dolar. CoinMarketCap, Bitcoin Cash ile Bitcoin ABC’yi birleştirerek verileri veriyor.

Stellar, EOS’un yerini alabilir mi?Stellar’ın piyasa değeri şu an için yaklaşık 2.75 milyar dolar. Son 24 saatte %9.64 düşerek hala EOS’u yakından takip etmeye devam ediyor. Son 7 günde EOS’tan daha fazla düşüş yaşadı. Bunlara rağmen Stellar, EOS’un sahip olduğu beşinci sırayı alabilir mi?

İddia: Ripple ile Stellar ortaklığa mı gidiyor?

Bu ayın başlarında kripto cüzdan ve blokzincir şirketi ile Stellar, kullanıcı cüzdanlarına airdrop kampanyası yapmak için işbirliği yaptı. 125 milyon doları değerinde XLM tokeninin ücretsiz dağıtılacağı duyuruldu. Pazarlama stratejisi oalrak bu tür kampanyalar yeni kullanıcılara tokeni tanıtmak için yapılıyor. Duyuru sırasında XLM fiyatı 0.25 dolar idi. O zamandan beri fiyat, yaklaşık 0.14 dolara düştü.

Stellar, XRP gibi sınır ötesi ödeme işlemlerini kökten değiştirmeyi amaçlıyor. Fakat ayı piyasasından en az etkilenen Ripple kadar değerini korumayı başaramadı.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Cash’i hangisi geride bırakacak EOS’mu Stellar mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İstanbul yükseltmesi Ethereum fiyatı için tetikleyici olabilir mi? Bitcoin için kritik noktaya oldukça yaklaşıldı… Peki beklenti ne yönde? Overstock’un Alt Firması tZERO, Menkul Kıymet Tokenlerini Yatırımcılara Dağıtmaya Başladı! Nasdaq Kripto Piyasaları İçin Yeni Bir Endeks Listeledi Erkan Öz Anlattı: FED’in Faiz Kararı Bitcoin’i Nasıl Etkileyecek? CFTC BitMEX’i Soruşturuyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır