Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Cash ve Stellar yükseliyor diğer kripto paralar karışık sinyaller veriyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Cash ve Stellar yükseliyor diğer kripto paralar karışık sinyaller veriyor!
Bitcoin Cash ve Stellar yükseliyor diğer kripto paralar karışık sinyaller veriyor!

4/4


2/4

Bitcoin Cash ve Stellar yükseliyor ama piyasadaki diğer kriptolar ne durumda. 3 Kasım Cumartesi itibariyle kripto piyasaları çok karmaşık bir görünümdeydi. İlk 20 coin gün boyu dalgalanmalar yaşadı durdu. Ama Bitcoin Cash (BCH) ve Stellar (XLM) günü %3,5’dan fazla artışla kapatan coinler oldu. Veriler CoinMArketCap’den.

Bitcoin Cash ve Stellar yükseliyor ya diğerleri?Bitcoin Cash ve Stellar yükseliyor ama diğer coinler ne durumda. Bitcoin gün boyu hafif de olsa iniş çıkışlar yaşadı ama 6.400 dolar da durmayı da başaramadı. Son 24 saat içinde 0,4 düşüş yaşadı. Yazı hazırlandığı sıradaki fiyatı 6,363 dolar. Dün günün en yükseği 6.400 ve en düşüğü 6,342 dolar oldu.


Ethereum ise yavaş yavaş gün içinde 201 dolardan 199,5 dolara düştü. Tabii ki bu düşüş 24 saat içnde yine Bitcoine benzer şekilde 0,4 oranında gerçekleşti. Ethereum’un yazı hazırlandığı sıradaki fiyatı ise 198,92


Ripple üçüncü en büyük kripto para aynı kaderi paylaştı son 24 saate 0,6 düşüş kaydetti ve yazı hazırlandığı sırada 0,4491 dolardan işlem görüyor.


Yazı hazırlanırken toplam piyasa kapitalizasyon değeri ise 206 milyar dolar. Geçtiğimiz 24 saat içinde 207 milyar dolara ulaştıktan sonra toplam değer hafif bir düşüş yaşadı ve 206 milyar dolar civarına geriledi. Günlük işlem hacmi de düşüş yaşadı doğal olarak, 12 milyardan 10 milyara geriledi. CoinMarketCap’de listelenen toplam coin sayısı da 2.097.


Dördüncü sıradaki Bitcoin Cash (BCH) tüm bu düşüşlere ragmen göze çarpan bir şekilde %3,6 büyüme gösterdi. Yazı hazırlandığı sırada 514,59 dolardan işlem görüyor ve şu andaki artışı % 11,41.

Altıncı sıradaki Stellar (XLM) de aynı şekilde ilk 20 coin arasında en çok artış gösterenlerden. Geçtiğimiz 24 saatte % 3,8 civarında bir artış yaşamıştı Stellar (XLM) ve 0,24 dolardan işlem görüyordu. Yazının hazırlandığı şu anda ise 0,2390 dan işlem görüyor ve son artışı %0,38.

ETF BeklentisiEkim ayı boyunca kripto para piyasaları ETF beklentisi yüzünden büyük ihtimalle, herhangi bir gelişme göstermedi. Hatta 2017 ortalarından bu yana gerçekleşen rekor bir volatiliteye şahit olduk.

Gelmesi beklenen kripto rallisinin ana itici gücü olduğunu düşünürsek, dokuz Bitcoin ETFsinin geleceği yarın belirlenecek. Büyük ihtimalle SEC yarın kararını vermiş olacak.

ETFlerin babası Browne’a göre ETF’lerin onaylanma seçeneği yok. Çünkü sektör de çok güçlü düzenlemelere ihtiyaç var.

ETF aldatmacası büyüdükçe, sektörün ICO’lar ile ilgili bir diğer kısmı değişiklikler gösterecek, Güney Kore hükümeti mesela bu konuda Kasım ayında resmi bir yaklaşım başlatacak.

31 Ekimde Güney Kore hükümet temsilcisi “ ICO’ların tamamen yasaklanmasının çok zor” olduğu yönünde beyanlarda bulundu. Bu büyük bir ihtimalle olumlu yaklaşım göstereceklerinin bir işareti.

Görülen o ki kripto para dünyasının kendini kanıtlaması ve isteneni ortaya koyması için daha çok zamana ihtiyaç var

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Cash ve Stellar yükseliyor diğer kripto paralar karışık sinyaller veriyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Mt. Gox Kurbanı Olan Kripto Para Yatırımcıları Haklarını Japonya’da Aramak Zorundalar Vadeli İşlem Sözleşmeleri İçin İlk Hedge Gereksinimleri Ethereum Yükselişte! ETH, XRP’yi Geçti ve İkinciliğe Yerleşti 2 Adımda Binance’den Kredi Kartıyla Kripto Para Satın Almak Antonopoulos: Facebook Kişisel Bilgilerinizi Diğer Şirketlere Satacak Trump’ın Eski Stratejisti Bannon’dan Kripto Para Açıklaması

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır