Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Cash SV İnanılmaz Bir Yükseliş Yakaladı ve CoinMarketCap Üzerinde Yedinci Sıraya Yerleşti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Cash SV İnanılmaz Bir Yükseliş Yakaladı ve CoinMarketCap Üzerinde Yedinci Sıraya Yerleşti
Bitcoin Cash SV İnanılmaz Bir Yükseliş Yakaladı ve CoinMarketCap Üzerinde Yedinci Sıraya YerleştiBelki de kripto para piyasasının düşüşüne sebep olan temel olaylardan birisi olan, Bitcoin Cash ekipleri arasındaki kavganın kaybedeni Bitcoin Cash SV, 26 Kasım gecesi çok ciddi bir yükselme yaşadı ve CoinMarketCap üzerinde piyasa hacmine göre 7. sıraya yerleşti. Wormhole isimli bir uygulama üzerinde anlaşmaya varamayan Bitmain‘in kurucu ortağı Jihan Wu ve Bitcoin.com CEO’su Roger Ver‘in ekibi Bitcoin Cash ABC ile Satoshi olduğunu iddia eden Craig Wright‘ın ekibi Bitcoin Cash SV, sonunda hard fork sonrası ağ bölünmesi kararı almıştı.

Ancak bir hafta boyunca süren anlaşmazlık sonucu, Bitcoin Cash’in bir çok borsadaki yerini alan ekip, Bitcoin Cash ABC olurken, Bitcoin Cash SV de başka bir koin olarak listelenmeye başladı.

Bitcoin Cash ABC ağ bölünmesi başlar başlamaz inanılmaz bir hızla öne geçse de, Bitcoin Cash SV dün yaptığı yükselişle Bitcoin Cash ABC’ye ciddi anlamda çok yaklaştı ve yükselişi hala devam ediyor. Arkasında Craig Wright’ın yanı sıra milyarder Calvin Ayre’nin de desteği olan koin, basın saatine göre %11.95’lik yükselişle 109 dolardan el değiştirmekte.

Bitcoin Cash SV’nin toplam piyasa hacmi ise 2 milyar dolara oldukça yaklaştı ve Tether’i de geride bıraktı. SV’nin top 10 listesine girmesi ile Cardano onuncu sıraya, Monero ise on birinci sıraya geriledi. Bitcoin Cash ABC ile Bitcoin Cash arasındaki hacim farkı ise 1 milyar 300 dolar civarında ve fark oldukça küçük.

Bitcoin Cash SV İnanılmaz Bir Yükseliş Yakaladı ve CoinMarketCap Üzerinde Yedinci Sıraya Yerleşti isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Cash SV İnanılmaz Bir Yükseliş Yakaladı ve CoinMarketCap Üzerinde Yedinci Sıraya Yerleşti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple, Kripto Krizinde Bile Kazanmaya Devam Ediyor: Peki Diğer Tokenler XRP ile Rekabet Edebilir Mi? Ethereum gelişimi sorgulanırken Vitalik güven vermek için ortaya çıktı Bitcoin (BTC) Tarihinde Böyle bir ”Hafta” Yok, Neden mi? Bitcoin (BTC) fiyatının şu anki görünümü yatırımcılar için ne ifade ediyor? Bitcoin’de Fiyat Rallisini Durduran 3 Sebep Bitcoin Hash Rate’i Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Yaklaştı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır