Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Cash Startup’ı, Alt Koinlere ve BCH Fork’larına Saldırmak İçin Madencilik Havuzu Piyasaya Sürdü

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Cash Startup’ı, Alt Koinlere ve BCH Fork’larına Saldırmak İçin Madencilik Havuzu Piyasaya Sürdü
Bitcoin Cash Startup’ı, Alt Koinlere ve BCH Fork’larına Saldırmak İçin Madencilik Havuzu Piyasaya SürdüÖnde gelen Bitcoin Cash startup platformlarından bir tanesi, Satoshi Nakamoto‘nun orijinal kripto para vizyonuna uymadığını düşündüğü alt koinlere ve BCH fork’larına saldırmak için yeni bir madencilik havuzu piyasaya sürdü.

SharkPool: Diğer Ağlara Saldırarak Bitcoin Cash Destekliyoruz
SharkPool isimli hizmet, temel olarak diğer kripto para birimi ağlarına iki tip saldırı yapmayı planlıyor. Bunlardan ilki Bitmain’in de çok fazla yaptığı boş blokların madenciliğini yapmak iken, diğeri de elde edilen kazancı Bitcoin Cash için satmak olarak belirtilmekte.

Grup yaptıkları duyuruda Bitcoin Cash’in istenilen versiyonu dışındaki bütün kripto para birimlerinin ”Bitcoin’e karşı savaş nedeni” olduğunu ve BCH destekçilerinin bunlara saldırması gerektiğini ifade etti. Tabii buradaki tırnak işareti içerisindeki Bitcoin, destekçiler için aslında Bitcoin Cash.

SharkPool söz konusu tweet’in yanı sıra şunları da aktardı:

”Forklar ve bölünmeler de dahil bütün altlar, Bitcoin’e karşı bir savaş nedenidir ve bu şekilde muamele göreceklerdir. Shark Pool madencileri altlardaki boş blokları özel olarak kazacaklar ve kazancı Bitcoin (BCH) için satacaklar.”

Sharkpool havuzu aslında CashPay Solutions şirketi tarafından işletilmekte ve görünüşe göre CashPay’in kurucu ortağı Ari Kuqi de, ”altları, ICO’ları ve shitcoin’leri avlamanın ve onları gömmenin” peşinde.

Bitcoin Cash Startup’ı, Alt Koinlere ve BCH Fork’larına Saldırmak İçin Madencilik Havuzu Piyasaya Sürdü isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Cash Startup’ı, Alt Koinlere ve BCH Fork’larına Saldırmak İçin Madencilik Havuzu Piyasaya Sürdü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin SV işlem sayısı istikrarlı büyüyor, ama kim gerçekten kullanıyor? Erkan Öz Bitcoin’deki Fiyat Artışınının Tetikleyicilerini Açıkladı Yatırım Yönetimi Şirketi CEO’su: 2019 Boğa Döngüsünde Bitcoin Fiyatı 30.000 Dolara Yükselecek EOS Sıçrama Yaptı – Bitcoin Yeniden 4.000 Dolar Üzerini Gördü! Bitfinex dolandırıcılığı haberi ardından Bitcoin neden düştü? Bilmek isteyecekleriniz Hindistan Hükümetinin Yayınladığı Ölüm Belgesi, QuadrigaCX CEO’sunun Öldüğünü Kanıtladı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır