Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Cash, Kredi Platformu Tarafından Kabul Edilecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Cash, Kredi Platformu Tarafından Kabul Edilecek
Bitcoin Cash, Kredi Platformu Tarafından Kabul Edilecekİsviçre merkezli itibari para kredi platformu Nexo, yaptığı açıklama ile Bitcoin Cash’i artık bir kredi kollaterali olarak kabul edeceklerini açıkladı.

Nexo’dan yapılan açıklamada BCH’ın artık itibari para ile takasa girebileceği ifade edilirken, yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

”Yaptığımız anketin ilk sonuçlarına göre, Bitcoin Cash’in kabul edilmesi yönünde ciddi bir istek var. Roger Ver ile Tiflis’te bir görüşme gerçekleştirdik ve Nexo’ya Bitcoin Cash’in katılımı hususunda anlaşmaya vardık.”

Nexo’nun Bitcoin Cash’i kabul etmesinin altında yatan ana sebebin, atılan tweette de belirtildiği gibi, Bitcoin Cash topluluğunun yoğun baskısı olduğu kabul ediliyor. Bir süredir kripto para formatında da krediler vermeye başlayan İsviçre merkezli kurumun, bu alanda yakaladığı hacmin ise şimdiye dek 1 milyar doları aştığını ifade ediliyor ki bu; hiç de fena bir rakam değil.

Bitcoin Cash’in de kullanım alanını arttırma çalışmaları kapsamında bu iş birliği kağıt üzerinde gerçekten oldukça başarılı bir şekilde kurgulanmışa benziyor. Nexo platformu tarafından verilecek kripto para cinsinden kredilerin ise, kripto para güvenlik platformu Bitgo tarafından güvence altına alınacağı ifade edildi.

Son dönemde yaptığı çıkış ve aldığı yatırımlar ile, kurumsal yatırımcıların sektöre gelmesini sağlamaya çalışan Bitgo, bu destek ile de önemli bir hamle yapmış oldu. Bitgo CEO’su Mike Belshe de, yaptığı açıklamada güvenlik sistemlerinin kripto para ekosisteminde şu anda en eksik parça olduğunu ifade etmişti.

Bitcoin Cash, Kredi Platformu Tarafından Kabul Edilecek isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Cash, Kredi Platformu Tarafından Kabul Edilecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin balon değil, hatta boğa koşusunun tam sınırında Tether’den Bir Hamle Daha! 100 Milyon Değerinde USDT Bastı! Alman Hükümeti Kripto Para Borsalarıyla İlgili Açıklama Yaptı Rusya Anonim Kripto Para Ticaretini Ortadan Kaldırmaya Çalışıyor NEM (XEM) fiyatı yüzde 20 arttı! İşte NEM fiyat artışının altında yatan sebep ve teknik analizi! OKEx İki Yeni İtibari Parayı Desteliyor: Sterlin ve Baht

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır