Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Cash Erimeye Devam Ediyor: Bundan Sonra Ne Olacak?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Cash Erimeye Devam Ediyor: Bundan Sonra Ne Olacak?
Bitcoin Cash Erimeye Devam Ediyor: Bundan Sonra Ne Olacak?

2/2


2/2


Kripto para piyasalarının şu an için iyi bir dönemden geçtiğini söylemek, muhtelemen abesle iştigal bir davranış olacaktır. Birçoklarına göre ise, bu düşüşün sorumlusu, Bitcoin Cash’te yaşanan hard fork olayı ve onun getirdiği etkiler.

Bitcoin Cash SV’nin başındaki isim olan ve Faketoshi olarak da bilinen Craig Wright’ın, eğer madenciler bizi seçmezse Bitcoin’i 1000 dolara kadar indiririm açıklamasını yapmasının ardından panikleyen piyasa, birbiri ardına satışları yaparken Bitcoin bir anda 6 bin dolardan 3 bin dolar seviyelerine geriledi.

Yaşanan bu iç çekişme ve gerilim, aynı zamanda Bitcoin Cash’i de çok yakından etkilemişe benziyor. Çok değil, bundan yaklaşık 2 ay önce 450 dolar seviyelerinden işlem gören Bitcoin Cash, şu anda ise çok ciddi bir düşüş yaşayarak 84 dolar seviyelerine gelmiş durumda.

Bu düşüşün, iki kutbun yarattığı gerilimden kaynaklandığını söylemek mümkün ancak şu anda herkesin aklındaki soru, Bitcoin Cash’te bundan sonra ne olacak?

Bazı yapılan teknik analizlere göre, Bitcoin Cash’te düşüş henüz bitmiş durumda değil. Analistler, Bitcoin Cash özelinde yaşanan gerilimin devam etmesi ve piyasa şartlarının iyileşmemesi halinde, 100 dolar altı seviyelerin devam edeceğini iddia ediyor.


Yapılan bir analize göre, Bitcoin Cash’te şu an hemen hemen tüm göstergeler olumsuzu işaret ediyor. Otoriteler, düşüşün devam etmesi halinde fiyatın 75 dolara kadar gevşeyebileceği fikrinde birleşmiş durumda.

Bakalım, Bitcoin Cash özelinde önümüzdeki günlerde tam olarak neler yaşanacak?

Bitcoin Cash Erimeye Devam Ediyor: Bundan Sonra Ne Olacak? isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Cash Erimeye Devam Ediyor: Bundan Sonra Ne Olacak? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

SEC ve CFTC kripto sektörüne yönelik ortak bir yaklaşıma girebilir mi? Milyarder Bitcoin yatırımcısı, dünkü zirvede Bitcoin sattığını açıkladı Çin, Bitcoin ve Blockchain eleştirisini yasaklıyor Bitcoin (BTC) ETF ile Gerçek Stres Testi Şimdi Başlıyor! Citibank, 2015’de Bir Banka Destekli Kripto Para İçin Çalışıyormuş! Bitcoin Çıldırdı Bir Saatte 700 Dolarlık Artışla 7.080 Doları Gördü.

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır