Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Cash Dünya Genelindeki 900 Farklı Dükkanda Kullanılabiliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Cash Dünya Genelindeki 900 Farklı Dükkanda Kullanılabiliyor
Bitcoin Cash Dünya Genelindeki 900 Farklı Dükkanda KullanılabiliyorDünya genelinde Bitcoin Cash ile ödeme almayı kabul eden dükkanların sayısı 900’ü aştı.

Reddit üzerinden paylaşılan bir gönderiye göre kullanıcılar, Dünya genelindeki 900 farklı dükkanda Bitcoin Cash ile ödeme yapabiliyorlar. CCN gibi kaynaklara göre Reddit’te bu bilgiyi paylaşan kullanıcının Bitcoin Cash Association ile bağlantıları bulunuyor.

Paul Wasensteiner tarafından yönetilen Bitcoin Cash Association, “Bitcoin Cash kullanımını yaygınlaştırmak” için kurulmuş bir proje. Bu projeye Roger Ver gibi tanıdık isimler de danışmanlık yapıyorlar.

CCN tarafından yapılan bir habere göre Bitcoin Cash kullanımıyla ilgili veriler şu şekilde:

  • AcceptBitcoin.Cash verilerine göre 945 dükkan BCH kabul ediyor
  • Marco Coino’daki verilere göre 670 farklı esnaf BCH kabul ediyor
  • Green Pages verilerinde ise 939 farklı dükkana ulaşılabiliyor.

Kripto Para Kullanımı

Dünya genelindeki kripto para kullanımı son zamanlarda kayda değer bir artış göstermeye başladı.

Günümüzde Bitcoin Cash ile ödeme alan dükkanların çoğu küçük çaplı olsalar da Payeer, CopPay, BitPay gibi platformlarda da Bitcoin Cash kullanmak mümkün.

Özellikle BitPay gibi şirketler tarafından atılan adımlar, Dünya genelinde -başta Bitcoin olmak üzere- kripto para ile ödeme kabul eden yerlerin artmasını sağlıyor.

BitPay’in CEO’su Stephen Pair kısa bir süre önce bu konuyla ilgili bir açıklama yaptı ve kripto paraların önümüzdeki beş yıl içerisinde tam anlamıyla “yayılacaklarını” belirtti.

Bitcoin Cash Dünya Genelindeki 900 Farklı Dükkanda Kullanılabiliyor isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Cash Dünya Genelindeki 900 Farklı Dükkanda Kullanılabiliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

EOS kurucusu açıkladı: Şimdiye kadar ki en büyük EOS duyurusu geliyor Dijital Para Projesi Çin’i ABD’nin Önüne Geçirebilir Google Kripto Para Reklamlarını Yasaklıyor Çin Halk Bankası Yetkilisi: Bu Ülkede ICO ve STO Düzenlemek Yasak Bitcoin uzmanı Peter Brandt: “Altcoin’ler ucuz bir numara, Bitcoin parabolik büyümesi başladı.” JPMorgan Yetkilisi: Blockchain Henüz Tam Anlamıyla Kurumsal Değil

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır