Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Borsası LMAX Borsası Ripple Dahil 5 Kripto Para Listeleyeceğini Duyurdu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Borsası LMAX Borsası Ripple Dahil 5 Kripto Para Listeleyeceğini Duyurdu
Bitcoin Borsası LMAX Borsası Ripple Dahil 5 Kripto Para Listeleyeceğini Duyurdu

© Reuters.  © Reuters.

LMAX Borsası Ripple dahil 5 kripto para için işlemleri başlattı. LMAX Borsası, ilk beş kripto para platformunda bulunuyor ve daha güçlü olmayı hedefliyor.

LMAX Borsası Ripple Dahil 5 Kripto Para ’nın Listelenmesini DuyurduBorsa 7 gün 24 saat işlemlere açık olacak. LMAX Borsası, FCA tarafından yayınlanan kural ve yönetmeliklere tabidir. Londra merkezli LMAX Borsası, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH) de dahil olmak üzere en çok talep gören kripto paraları kendi platformunda listeleyeceğini duyurdu.

LMAX Borsası, kripto para piyasasında güvenli ticaret sunmayı hedefliyor. LMAX Borsası, kuruluşundan bu yana 10 trilyon dolardan fazla işlem gerçekleştirdi. Borsanın 100’den fazla ülkede kurumsal müşterileri bulunuyor. Bu haber ayrıca kurumsal müşterileri de memnun etti. LMAX Borsası CEO’su David Mercer şunları söyledi:

“Kripto para birimleri ile kurumsal ticaretin yükselişi, sektörde önemli değişikliklere neden olacaktır. Yeni projemizin kripto pazarındaki köklü değişimleri destekleyeceğine inanıyoruz. Kripto para birimleri şüphesiz büyüyor. Borsalar, büyük kripto paraların dolaşımında önemli bir rol oynayacaktır. Ayrıca, geleneksel fonların kabul edilmesine de yardımcı olacak.

Borsa mevcut kripto para piyasasında güvenli ticaret sunmak için geliştirilmiştir. Verge ve Coincheck’in saldırıları göz önüne alındığında, borsa için güvenlik önemlidir. LMAX tarafından yapılan duyuru, kripto para piyasalarının çok büyük miktardaki hacimleri korumada zor zamanlar geçirdiği bir zamana denk geliyor. Toplam pazar hacmi bile sadece birkaç gün içinde çok fazla kayıp yaşadı.”

Diğer borsa haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Borsası LMAX Borsası Ripple Dahil 5 Kripto Para Listeleyeceğini Duyurdu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

29 Şubat Ethereum analizi: Anahtar destek ve direnç seviyeleri, bir sonraki yön ve daha fazlası Piyasaya Yeni Katılan Yatırımcılar, Ayı Piyasasına Rağmen Daha Fazla Yatırım Yapmakta Kripto paralar artık günlük yaşantımıza iyice girdi Stellar Lumens (XLM), En Büyük 10 Kripto Para Arasına Nasıl Yükseldi? Mastercard, Kısmi Rezerv Bankacılığını Kripto Paralar ile Yapmak İstiyor Yeni Ripple duyurusu, XRP rallisinin sinyalini veriyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır