Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Borsası eToro, Binance Coin’i Listeliyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Borsası eToro, Binance Coin’i Listeliyor!
Bitcoin Borsası eToro, Binance Coin’i Listeliyor!

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin borsası eToro, platformunun 13. dijital parası olarak Binance Coin (BNB)’yi listesine eklediğini duyurdu. BNB nedir? Popüler bir kriptopara ticaret platformu olan Bitcoin borsası eToro için BNB neden önemli?

Bitcoin Borsası eToro Binance Coin’i 13. Sırada Listelediğini Duyurdu!Bitcoin borsası eToro Binance Coin‘i 13. kripto para olarak listelediğini duyurdu. Bu gelişme ile, eToro, kullanıcılarına USD karşısında BNB ile işlem yapma fırsatı sunan ikinci platform oldu.

EToro’nun ilk hedefi, düzenlenmiş bir menkul kıymet borsası olmaktı. Bu nedenle, kullanıcılarına menkul kıymet tokeni sunuyor. Bununla birlikte son zamanlarda, kripto para ticaretine daha derin bir şekilde dahil olmaya başladı. EToro’da listelenen diğer kriptolar arasında Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Dash, Ripple, Stellar, Litecoin, Ethereum Classic, NEO, EOS, IOTA, Zcash ve Cardano var. BNB ise 13. sırada yer alıyor.

Binance Coin Bu Yılın En Güvenli Kriptosudur! Platforma dahil olacak paraları listelemeden önce, eToro her bir tokeni tek tek analiz eder. Elbette BNB tokenleri de detaylı analizden geçti. Analizler sonucunda Bitcoin borsası e Toro, BNB‘nin eşsiz olduğu sonucuna vardı. BNB’yi eşsiz kılan şey, eToro’ya göre şu anda piyasadaki en güvenli kripto para birimi olmasıdır. Ayrıca eToro, BNB’yi BTC ile kıyasladığında, BTC‘nin oldukça geniş bir varlığa sahip olduğunu ve yatırımcıların bu konuda dikkatli olması gerektiğini belirtti.

Buna karşılık, BNB’nin hacmi kendi yerel borsasında artıyor, ancak güvenlik açısından böyle olması olumlu bir sonuç olarak görülüyor. Ancak, eToro, bu durumun da Binance Coin’i potansiyel dahili sorunlara karşı savunmasız hale getirdiğini de düşünmüyor değil.

BNB Nedir? eToro İçin Neden Önemlidir?Piyasa değeri 1,1 milyar dolar olan Binance Coin şu anda 16. en büyük kripto para birimidir. Şu sıralar 9,50 dolar civarında işlem gören BNB, piyasa hacmine göre 14. sırada yer alıyor.

Platform, BNB’nin para arzının Bitcoin’inkinden daha büyük olduğunu da fark etti. Bu durumun sonucu olarak eToro, BNB’nin Bitcoin’i piyasa hacmi bakımından aşabileceğini bile düşünüyor. Bununla birlikte, şu ana kadar BTC’nin arzını aşan çok fazla kripto para birimi oldu. Fakat, bunların hiçbiri BTC’nin piyasa hacmini geçmeyi başaramadı. BNB bunu başarabilecek mi şu an için bilinmiyor. Ancak eToro bu konuda BNB’ye güveniyor. eToro, Binance’ın bir süredir yenilikçi bir altyapı oluşturma çabasını takdir ediyor ve Binance’in ürünlerinin yakında büyük talep göreceğine inanıyor.

Bitcoin borsası eToro tarafından listelenen BNB, bu sayede daha fazla tanınacak ve çok sayıda yatırımcı BNB ile işlem yapmaya başlayacaktı. Bitcoin borsası eToro ‘nun dünyada dokuz milyondan fazla kullanıcısı olduğu düşünüldüğünde, bunun gerçekleşme olasılığı oldukça yüksektir.

Tüm bunlara rağmen, Bitcoin borsası eToro ‘nun oldukça dikkatli bir platform olduğu unutulmamalıdır, bu yüzden eToro, en azından bir süreliğine Binance Coin için günlük yatırım limiti belirleyecektir. Ayrıca, bu platform, BNB’nin zaman zaman kullanılamayacağını da vurguladı. Ancak bu, açık işlemlerin kapatılması anlamına gelmiyor.

Binance’ın CEO’su ve kurucusu Changpeng Zhao, borsa adına eToro’nun BNB’yi listelemesinden heyecan ve onur duyduklarını dile getirdi. Ayrıca, uzun vadede varlıklarına değer katacağına inandığı için eToro ile işbirliği içinde çalışmaya devam edeceklerini de ekledi.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Borsası eToro, Binance Coin’i Listeliyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tek bir blokta 6 milyar dolarlık Bitcoin işlemi Dash Coin Cüzdan Oluşturma | Dash Coin Cüzdan Nasıl Açarım Son Google Trends verileri Bitcoin için ne söylüyor? Tayland: 7 Kripto Para Borsasından 4 Tanesine Lisans Verildi! Çarpıcı rapor: Bitcoin “Windows anının” eşiğinde! Güney Afrika Hükümeti, Kripto Para Regülasyonları İçin Özel Ekip Oluşturdu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır