Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

deVere Group, Profesyonel Yatırımcılar İçin Kripto Para Stratejilerini Duyurdu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » deVere Group, Profesyonel Yatırımcılar İçin Kripto Para Stratejilerini Duyurdu!
deVere Group, Profesyonel Yatırımcılar İçin Kripto Para Stratejilerini Duyurdu!Uluslararası bağımsız bir finansal danışmanlık firması olan deVere Group, bugün yaptığı duyuruda deVere Dijital Varlık Fonlarını kurduğunu açıkladı. Söz konusu proje, temelde kripto para birimlerini kurumsal yatırımcılarla buluşturmayı ve onların sorunlarını çözmeyi amaçlayan bir yapı. Proje ünlü hedge fonu yöneticisi Dalma Capital Management Limited ile ortaklaşa yürütülecek ve sektörün içinden bir ismin katkıda bulunması sağlanacak.

Duyuru, Bitcoin whitepaper’ının 10. yılına girmesinden bir gün sonra, 31 Ekim tarihinde gerçekleşti. Bitcoin dünyanın ilk kripto para birimiydi ve bunun yanı sıra hala en değerlisi olmaya devam ediyor.

deVere tarafından yapılan açıklamaya göre, kripto para çözümler aktif olarak yönetilecek ve anında geri dönüt sağlanacak. Firmanın amacı ise büyüyen talebe karşılık verirken, piyasadaki volatiliteyi de daha düşük noktalara çekmek ve yatırımcıların panik yapmasını engellemek.

deVere Group CEO’su ve kurucusu Nigel Green, kripto para birimlerinin genel geçer bir para birimi olmasına çok az kaldığına inanıyor.

”Kripto para birimleri artık ana akım finans sektörünün inkar edilemeyecek bir parçasıdır.”

”Kripto para birimlerinin elde ettiği ivme hem bireysel hem de kurumsal yatırımcılardan ilgi çekmeye devam ediyor.”

deVere Dijital Varlık çözümleri çeşitli kripto para birimlerini içeren portföylere yatırım yapacak. Yapılan yatırımlar farklı platformlarda algoritmik olarak yapılacak ve içerisinde hem kripto para borsaları hem de OTC piyasaları yer alacak.

Yeni oluşturulan fon 26-27 Kasım 2018 tarihinde Ritz Carlton otelde yapılacak olan Alternatif Yatırım Yönetimi zirvesinde tanıtılacak.

deVere Group, Profesyonel Yatırımcılar İçin Kripto Para Stratejilerini Duyurdu! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

deVere Group, Profesyonel Yatırımcılar İçin Kripto Para Stratejilerini Duyurdu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Roger Ver: Herkes Yoluna Bakmalı! Stellar 3% düşüşle 0,06905 seviyesinin altına geriledi Bloomberg’den flaş uyarı: “Bitcoin aşırı alım bölgesinde!” Ünlü Bitcoin Yatırımcısından Çarpıcı Ethereum ve Altcoin Tahmini Bitcoin 4% artışla 9.039,6 seviyesinin üzerine çıktı Stellar 22% oranında düştü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır