Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin borsası Binance kapılarını kurumsal yatırımcılara açıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin borsası Binance kapılarını kurumsal yatırımcılara açıyor
Bitcoin borsası Binance kapılarını kurumsal yatırımcılara açıyor

© Reuters. © Reuters.

Bitcoin borsası binance kurumsal yatırımcılara göz kırpmaya başladı. Önümüzdeki haftalarda bu konuda diğer borsalardan da yeni açılımları görebiliriz. Gelecek sandığımızdan hızlı gelebilir mi?

12 Aralık’ta gerçekleşecek olan Bakkt’ın piyasaya girişine haftalar kala, bitcoin borsası binance, kurumsal yatırımcıları çekmeye yönelik sunduğu ürün ve hizmetleri duyurdu. Binance, kurumsal yatırımcıların yanı sıra yüksek gelir grubundaki bireysel yatırımcılardan olası gelebilecek olan sermayelere de odaklanmış görünüyor.

İlginizi çekebilir: Bakkt Nedir?

Yeni AyrıcalıklarBitcoin borsası binance, kurumsal seviyedeki sermayeye sahip yatırımcılar için yapabileceği işlemleri şöyle sıralıyor:

 • Platformunda en üst düzeyde güvenlik, güvenilirlik ve likidite sağlamak için gerekli teknolojiyi oluşturmaya devam etmek,
 • Ticareti yapılabilen token ve kripto paraların kalite ve niteliklerine göre seçilebilmesi
 • Yüksek hacimli işlem açacak traderlar için özel olarak sunulan indirimli işlem programı hizmeti
 • API’nin özelleştirilebilmesi ve para çekme sınırlamaları dahil kurumsal hesaplar için arttırılmış destek hizmetleri,
 • “Binance Research” olarak bilinen yeni bir fonksiyonun hizmete sunulması,
 • Kurumsal yatırımcılar için alt hesaplar açılabilmesi

GelecekteGelecek ile ilgili planlananlar ile ilgili olarak ise borsa, kurumsal yatırımcıların ihtiyaçlarına yönelik alt hesaplar için aşağıdaki olanakları vurgulamakta:

 • Müşteri başına 200’e kadar alt hesap desteği sunulacak,
 • Alt hesaplar için hesap ve ticaret faaliyetlerine genel kontrol ve bakış arayüzleri. Burada işleme giriş tarihi, açık işlemler, verilen emirlerin geçmişi gibi verileri içermekte,
 • Alt hesaplar arasında yapılacak fon transferi için sıfır ücret uygulaması,
 • Alt hesapların tam kontrolü (örn. 2FA’nın sıfırlanması, API’lerin kaldırılması, alt hesapların dondurulması vb.)

İlginizi çekebilir: Bakkt ve Bitcoin’in geleceği

Binance’da Research Bölümü Hakkında Daha Fazla BilgiBitcoin borsası binance son zamanlarda kurumsal seviyedeki araştırma raporlarının oluşturulmasına odaklanan Binance Research’ü yakın zamanda devreye almıştı. Bu raporlamalarla, şeffaflığın arttırılmasını ve kripto alanındaki mevcut olan bilgilerin kalitesini arttırılması hedeflenmektedir.

Araştırma bölümündeki ekip şimdiden iki projeyi analiz etti: Loom Network (LOOM) ve GoChain (GO). Listede yer alan sonraki altcoin Pundi X (NPXS).

Araştırma faaliyetlerinin düzenli güncellemelerini Twitter’da @BinanceResearch üzerinden bulabilirsiniz

Yazarın NotuBirçok sıradan küçük yatırımcı için raporlama olayının fazla bir anlamı olmayabilir. Ancak, özellikle kurumsal yatırımcıların alışkın olduğu raporlama hizmetlerinin geliştirilmesi aslında önemli bir gelişme. Çünkü kurumsal yatırımcı ölçülebilir ve raporlanabilir bir düzende çalışmak ister. Verilerin doğru ve esnek raporlanamaması vakit kaybına yol açar, doğru karar vermeyi olumsuz etkiler. Vakit kaybı, nakit kaybı anlamına gelmektedir.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin borsası Binance kapılarını kurumsal yatırımcılara açıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Roger Ver’in OpenNode’a Yaptığı Milyon Dolarlık Teklif, Kabul Edilmedi! Bitcoin 4 hanelere geri döndü! İşte BTC’nin yönünü belirleyecek kritik seviye Stellar Lumens Enflasyon Hatası Yapmış Olabilir EY’dan sonra bir başka muhasebe devi daha Ethereum’u seçti ‘Bitcoin fiyatında patlama olabilir’ dedi, bu 4 nedeni gösterdi Bitcoin Balinasından 6.500 BTC’lik Fiyat Manipülasyonu!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır