Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Boğası Tom Lee, Bitcoin, Stellar, EOS, Ripple Hakkında Dikkat Çekici Açıklamalarda Bulundu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Boğası Tom Lee, Bitcoin, Stellar, EOS, Ripple Hakkında Dikkat Çekici Açıklamalarda Bulundu
Bitcoin Boğası Tom Lee, Bitcoin, Stellar, EOS, Ripple Hakkında Dikkat Çekici Açıklamalarda Bulundu

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin boğası Tom Lee, Bitcoin, Stellar ve kripto para piyasasını genel durumu hakkında geniş kapsamlı bir röportaj verdi. Youtube CryptoTips kanalına verdiği röportajda Lee, piyasanın spekülatörlerle dolu olduğu iddiasını kabul etmediğini ifade etti.

Bitcoin Boğası Tom Lee, Bitcoin, Stellar, EOS, Ripple Hakkında Dikkat Çekici Açıklamalarda Bulundu

Tom Lee piyasadaki spekülatörlerle ilgili diğer piyasalardan örnekler verdi. Çeşitli finans piyasalarında her bir doların 240 kez işlem gördüğünü ifade eden Lee, bu oranın altın piyasasında da 40’a 1 olduğunun altını çizdi. Kendi araştırmalarına göre kripto para piyasasındaki spekülasyon oranı ise daha düşük:

Kripto para piyasasında bu oran sadece 4:1. Yani diğer piyasalarla karşılaştırdığınızda spekülasyonlar bu piyasada oldukça düşük.

Tom Lee kripto para alanında dolandırıcılık ve istismar gibi etik olmayan davranışların olduğu eleştirilerine hak verdi ve ekledi:

Kripto paraların herkese açık ve anonim olması sadece suçlular tarafından kullanılacağı anlamına gelmiyor.

Bitcoin boğası Tom Lee, Bitcoin, Stellar, EOS ve Dogecoin hakkında şu ifadeleri kullandı:

Bitcoin ve diğer kripto paralar daha geniş kitleler tarafından konuşuldukça olumlu kullanım yolları da daha fazla geliştirecektir.

Yılbaşından bu yana günlük aktif kullanıcısı artan sadece üç token var. Bunlar aynı zamanda bu yıl en iyi performans sergileyen altcoinler; Stellar Lumens, EOS ve Dogecoin.

Dogecoin ile ilgili tüm haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Tom Lee Ethereum ve XRP hakkında da açıklamalarda bulundu. Olumsuz haberler, Bitmex vadeli işlemler, yol haritasındaki sorunlar ve Ethereum temelli ICOların varlıklarını satma baskısının Ethereum fiyatının düşük kalmasına neden olduğunu ifade etti. XRP için şüphelerle karşı karşıya olsa da çok aktif bir toplulukları olması nedeniyle belki biraz krediyi hak edebileceklerini söyledi.

Kripto paralara dışarıdan bakıldığında Bitcoin’in mevcut ekonomi piyasasının alt yapısını yeniden oluşturduğunu düşünen Lee, bunun temel nedenini piyasada sunulan hizmetlerin yüksek ücretlerine bağlıyor:

GSYH’nin %6,5’i ekonomik kuruluşlara ödeniyor. Yani ortalama bir insan nerede yaşarsa yaşasın bir aylık gelirini bankacılık sektörüne ödüyor.

2018 yıl sonu Bitcoin fiyat tahminiBitcoin boğası Tom Lee, Bitcoin, Stellar, ve kripto para piyasası ile ilgili açıklamalarının yanı sıra 2018 yıl sonu Bitcoin fiyat tahmininde ısrarcı olduğunu dile getirdi. Daha önce BTC’nin yıl sonunda 22 bin dolar olacağı tahmininde bulunan Lee insanların çok fazla olumsuz düşündüğüne inanıyor.

Yazı yazıldığı esnada Bitcoin (BTC) fiyatı 6.655 dolardı. Bakalım Bitcon boğası Tom Lee tahmininde haklı çıkacak mı?

Röportajın tamamını buradan izleyebilirsiniz.

Bitcoin fiyat tahmini haberi için tıklayın.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Boğası Tom Lee, Bitcoin, Stellar, EOS, Ripple Hakkında Dikkat Çekici Açıklamalarda Bulundu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dolar Yükseldi, Türk Yatırımcılar Kazandı! Bitstamp devasa Bitcoin satışının peşine düştü Bitcoin, Ripple ve Ethereum Değerleniyor: Ama Bu Altcoinler Roket Değerine Ayarlandı! Bloomberg: Bitcoin teknik göstergeleri daha fazla düşüşe işaret ediyor Binance’tan Çalınan Bitcoin’lerin Bir Kısmının Borsalarda Satıldığı Tespit Edildi! Avustralya Başbakanı, Blockchain Teknolojisi Hakkında Konuştu: ”Muazzam Fırsatlar Var”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır