Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Boğası Spencer Bogart: “İnanın! Bitcoin 50 Bin Doları Bulacak.”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Boğası Spencer Bogart: “İnanın! Bitcoin 50 Bin Doları Bulacak.”
Bitcoin Boğası Spencer Bogart: “İnanın! Bitcoin 50 Bin Doları Bulacak.”

2/2


2/2

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), bu yılki kripto çöküşünün ortasında piyasa değerinin %80’ini kaybetti. Ancak Blockchain Capital yetkilisi Spencer Bogart, kripto paranın şu anki değerinden hala %1.328 oranına kadar düzeltebileceğine inanıyor. Başka bir deyişle Bitcoin boğası, önde gelen kripto para biriminin 50 bin dolar seviyesini göreceğini iddia ediyor.

Spencer Bogart, Bitcoin’in daha önceki boğa koşularını tahmin etti
Blockchain Capital’ın kurucusu olan Bogart, CNBC’ye verdiği demeçte, Bitcoin’in 2017 yılında rekor seviyelere ulaşacağını tahmin ettiği gibi şimdi de lider kripto paranın 50 bin dolara ulaşmasını beklediğini belirtiyor. Ancak bu sefer ki tahmininde Bogart, öngörüsü için herhangi bir zaman çizelgesi vermekten kaçındı. Bitcoin boğası konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:


Blockchain Capital’da uzun vadeli girişim yatırımcılarıyız. Bu yüzden asla kısa vadeli fiyat hedefleri koymuyoruz. Bitcoin, normal bir gelişme evresindeki teknoloji şirketi gibi sınır veya tavan koyan bir fiyat-kazanç ya da fiyat-değer geliri oluşturmaz. Bitcoin 50 bin dolar seviyesine kesinlikle ulaşacak. Ancak Bitcoin’in bu seviyeye gelmesinin ne kadar süreceği konusunda emin değiliz.

Uzman ve analistler, Bitcoin’e inanıyor ve boğa eğilimli tahminler yapıyor
2017 yılında, 20 bin dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Bitcoin, birçok yatırımcının dijital para birimi için daha yüksek hedefler belirlemesini sağladı. Örneğin bir Wall Street yatırımcısı ve Bitcoin boğası olan Mike Novogratz, Bitcoin’in 40 bin dolara kadar çıkacağını tahmin ediyor. Fundstrat’ın kurucu ortağı ve ünlü piyasa analisti Thomas Lee, lider kripto para için yıl sonu fiyat hedefini 25 bin dolar olarak belirledi. Ancak önde gelen kripto para birimi, 20 bin dolarlık seviyesinden şu anki 3.500 dolar seviyesine düştü. Bitcoin, tabanını betonlaştırması gereken yerde ne yazık ki devrildi.

Son piyasa çöküşü, eleştirmenlerin ve kötü niyetli aktörlerin Bitcoin ve kripto para piyasasının geri kalan kısmının yapay olarak pompalandığına inanmaya sevk etti. ABD Adalet Bakanlığı bu iddialar sonrasında, spot piyasalarda Bitcoin değerini pompaladığı iddia edilen BitFinex Borsası destekli bir stablecoin olan Tether (USDT)’a karşı bir soruşturma başlattığını açıkladı.

Bitcoin boğası Bogart: “2018, Bitcoin için harika bir yıl oldu.”
Bogart, bireysel pazarların Bitcoin piyasasındaki vahşi fiyat dalgalanmalarından sorumlu olduğunu öne sürüyor. Ayrıca Bitcoin boğası, piyasadaki verimsiz fiyat hareketleri nedeniyle de bireysel pazarları suçluyor. Bogart, bireysel satışlı bir piyasanın yükseliş eğiliminin biraz düşük olduğunu belirtiyor. Blockchain Capital’ın kurucusu, konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:


Gerçek şu ki temeller değişmedi. 2018, Bitcoin için harika bir yıl oldu. Fiyatları boş verin. Bu, son derece ucuz ve son derece hızlı bir şekilde işlem yapabileceğiniz Lightning Network ile Bitcoin’i ölçeklendirmeyi başardığımız ilk yıl oldu. Bu gelişmelere odaklanın.

Bitcoin’in boğa koşusuna yönelik sinyaller artıyor
Bogart, bir ralliye işaret eden göstergelerin gittikçe yükselen bir hızla arttığı iddiasını Bitcoin’in kurumsallaşmasına bağlıyor. Bu öngörüsünü kuvvetlendirmek için Bitcoin boğası, kripto para birimi sektörüne doğrudan ya da dolaylı olarak yatırım yapan ana finanstan en etkili isimlerden söz ederek açıklamalarına devam ediyor.

Bogart’ın listesinde; bu yıl kripto para birimi fonlarına yatırım yapan Harvard, Yale ve MIT gibi önemli üniversitelerin dışında 2019 yılında Bitcoin’e dayalı ürünlerini kullanıma sunacak olan Nasdaq ve NYSE gibi önemli borsalar da yer alıyor.

Spencer Bogart: “Bitcoin 2019 yılının sonuna kadar 10 bin doları vuracak.”
Blockchain Capital’ın kurucusu, açıklamalarını şu sözlerle sonlandırıyor:

Muhtemelen en cesaret verici şey, sektöre giriş yaptığımızdan beri gördüğümüz yeteneğin kalitesi. Gençlerle konuşursanız, kripto sektörünün onların ne kadar çok dikkatini çektiğini anlayabilirsiniz. Ayrıca bu gençlerin en parlak zekaya sahip olanlarından bazılarının, Bitcoin projesi üzerinde çalışmak istediklerini göreceksiniz.

Bogart, lider kripto para birimi Bitcoin’in 2019 yılının sonuna kadar 10 bin dolar kazanmasını beklediğini de ekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın ve bizi Twitter’da takip edin!

The post Bitcoin Boğası Spencer Bogart: “İnanın! Bitcoin 50 Bin Doları Bulacak.” appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Boğası Spencer Bogart: “İnanın! Bitcoin 50 Bin Doları Bulacak.” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance’ten çalınan 8.5 milyon dolarlık Bitcoin hareket halinde IMF Çok Çarpıcı Bir Bitcoin ve Kripto Para Raporu Yayınladı! Binance Dex beklentileri kalmadı – BNB token için sırada ne var? Bitcoin cüzdanı şirketinin CEO’suna büyük suçlama: “355,000 BTC akladı” Swell bu sefer XRP için katalizör olmadı, XRP fiyatı bugün yüzde 5’in üzerinde değer kaybı yaşıyor Türk Bitcoin Platformundan, Ses Getirecek Lansman

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır