Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Beklentileri Tekrar Düştü!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Beklentileri Tekrar Düştü!
Bitcoin Beklentileri Tekrar Düştü!

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin beklentilerinin düşmesine sebep olan gelişmeler yaşandı. 4.000 doları geçerek 4.200 doları bulan Bitcoin, 24 saatlik süre içerisinde tekrar geriledi ve 4.000 dolar seviyesinin altına düştü. Fiyatın düşmesi sonrasında yatırımcılar geri ne zaman yükseliş olacağını değil, artık ne kadar sürede ne kadar kayıplar yaşayacak olduklarını tekrar hesap etmeye başladılar. Fiyatların düşmesinden en fazla etkilenen yatırımcı profili ise daha önce rekor seviyede iken alım yapanlar olurken, 2.000 dolar seviyesinden alım yapanların yakı zamanda satış yapmayı düşünüyor olması ve fiyatın yükselmesinden değil, düşmesine yönelik beklentileri oluşması endişe yaratıyor.

Neden düşüyor sorusu
Bitcoin tekrar 3.800 doların altına gerileyerek dip fiyat beklentisini tekrar açmış oldu ve fiyatın düşmesi ile yeni piyasaya giren yatırımcıları derinden yaraladı. Fiyatların düşüş göstermesine bağlı olarak 3.800 dolardan sonraki hamlenin 3.500 dolar olabildiği yönünde endişeler var. 3.500 dolar seviyesinden sonra beklenti ise 2.500 dolara kadar gerileyebilecek olduğu yönünde oldukça düşük bir fiyat yönünde olacak.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Beklentileri Tekrar Düştü! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance’den Yeni Bir Holochain (HOT) Hamlesi Binance’nin Wechat ve Alipay ile olan ortaklığına yalanlama geldi İşte Vitalik Buterin’in Hiç Görmediğiniz Efsanevi Halleri İşte Warren Buffett’ın Bitcoin nefretinin kökeni Düzenlemeleri İhlal Eden ICO’larla SEC’in Anlaşmaya Vardığı Açıklandı Rusya Denizaşırı Bölgelerdeki Kripto Para Hizmetlerini Düzenleyecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır