Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Ayı Piyasasının Geri Dönmesiyle Sakin

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Ayı Piyasasının Geri Dönmesiyle Sakin
Bitcoin Ayı Piyasasının Geri Dönmesiyle Sakin

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Bitcoin Perşembe günü ayı piyasasının kripto paralara geri dönmesiyle sakin kaldı.

Bitcoin, %0,01 artışla geçen haftanın yüksek değeri 8.281,80 dolardan uzak bir seviyede, 7.566,00 dolardan işlem görüyor.

Kripto paralar genel olarak düşük iken, toplam piyasa sermayelendirmesindeki dijital döviz kapasitesi, Çarşamba günü 272 milyar dolara kıyasla, bu haberi yazarken, 269 milyar dolar seviyesinde.

Ethereum %2,34 düşüşle 414,17 dolara geriledi. Üçüncü en büyük yapay döviz olan Ripple, %2,85 değer kaybederek 0,43470 dolar olurken, Litecoin %2,02 azalarak 78,476 dolar oldu.

Diğer yanda, Güney Kore dijital varlık borsası Bithumb, yerel bankalarla yaşanan sorunlardan dolayı yeni hesapları kabul etmeyi durduracağını söyledi.

Güney Kore’nin en büyük borsalarından biri olan şirket, vergi kaçırma suçlamaları ve tartışmalı işletme pratikleri arasında bir banka ile sözleşmeleri yenilemeyeceğini söyledi.

Güney Kore’deki kripto paralar, kara para aklamayı önleme adına bir girişim olarak yeni hesap açmak için bankalarla ortak olmayı gerektiriyor. Bithumb’un zaten hesabı olan müşterileri vadelerini ve kullanabilir ve paralardan çekilebilirler.

Banka borsaya bir aylık mühlet verdi ancak var olan yapay hesaplar iki şirketin sözleşmelerini yenilememesi durumunda kapanabilir.

Diğer gelişmelerde, Rusya’daki kripto madencilik şirketlerinin sayısı 2018’in ilk yarısında %15 artış gösterdi. Rus Kripto Para ve Blockchain Birliği raporuna göre, şimdi yapay para madenciliğine odaklanan ve dünyanın madencilik piyasasının %6’sına denk gelen 75.000 şirket var.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Ayı Piyasasının Geri Dönmesiyle Sakin - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Japon Kripto Para Borsası Bitpoint, Genişlemeye Devam Ediyor – Sırada Panama ve Latin Amerika Var SEC, Bitcoin ETF’sine ilişkin karar açıklamasını gelecek yıla uzattı Fairplay.io: Blockchain Güvencesinde 4 Milyon Doları Aşan Kazanç Platformu Bu Maden Havuzu Bitcoin Cash’in Yarısını Kontrol Ediyor! 2019’un popüler Bitcoin fiyat bahsi sonuçlandı Sıcak Gelişme: Bir Bitcoin ve Kripto Para Borsası Daha Kapanacağını Duyurdu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır