Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 7.000 Dolara Ulaştı; Barclays Kriptoyu Araştırıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 7.000 Dolara Ulaştı; Barclays Kriptoyu Araştırıyor
Bitcoin 7.000 Dolara Ulaştı; Barclays Kriptoyu Araştırıyor

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Bitcoin ve diğer kripto paralar Salı günü zemin kazanırken, Bitcoin 7.000 dolar üzerine tırmandı.

Bitcoin %1,39 artışla iki günün yüksek seviyesi olan 7.081,90 dolara doğru iyileşti.

Kripto paralar genel olarak yüksek iken, toplam piyasa sermayelendirmesindeki dijital döviz kapasitesi, Pazartesi günü 253 milyar dolara kıyasla, bu haberi yazarken, 256 milyar dolar seviyesinde.

Ethereum %0,44 artışla 409,54 dolara yükseldi. Üçüncü en büyük yapay döviz olan Ripple, %3,59 değer kazanarak 0,41177 dolar olurken, Litecoin %0,95 artarak 74,760 dolar oldu.

İngiltere tabanlı banka Barclays (LON:BARC) Barrons’a göre kripto paralar ile nasıl ticaret yapabileceğini araştırıyor.

Barrons raporuna göre, LinkedIn (NYSE:LNKD) profillerine göre, iki çalışan yapay dövizlerin bankaların ticari işlemlerine nasıl entegre edilebileceği üzerine çalışıyor. Ancak Barclays Coinbase’e şu an için bir dijital para işlem masası kurma planı olmadığını anlattı.

Diğer finansal kurumlar da kripto paraların ve dijital paraların ardındaki blockchain teknolojisinin kullanımını araştırıyor. Pazartesi günü, Goldman Sachs (NYSE:GS) firmasının kripto fonları için muhafaza teklifleri arayışında olduğu flaş haberleri yayınlandı.

Diğer gelişmelerde, Arizona Cuma günü finans teknolojileri için ABD’deki ilk düzenleyici sandbox’ı kurdu. Düzenleyici sandbox, düzenleyicilerin yakın kontrolü altında diğer firmaların yeni inovasyonları keşfetmesi ve işlem açılışları için sıkça kullanılır.

Arizona Attorney General ofisinin bir basın bülteninde değindiğine göre, “Arizona’s FinTech Sandbox bazı düzenlemeleri kaldırarak ve inovatif ürün ve hizmetlere imkan sağlayarak, sınırlı sayıda tüketici ile kısıtlanan Pazar yerlerinde canlı olarak test etmek için girişimcilere ihtiyaç olunan rahatlamayı sağlıyor.”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 7.000 Dolara Ulaştı; Barclays Kriptoyu Araştırıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Boğalar Altcoin’lere İndi: Dip Dalgası Geliyor! Bitcoin aylar süren katliamdan sonra yüzleri güldürmeye başladı Dev Derecelendirme Şirketi: Bitcoin Her Zamankinden Daha Güçlü! Flaş kripto para haberleri: XRP, Ethereum, TRON, Litecoin, Stellar ve Cardano hakkında son gelişmeler Kripto Paraları Düzenlemek Konusunda ABD’li Avukatlardan Açıklama Binance CEO’su, yatırımcıları Bitcoin’e karşı bahis yapmamaları konusunda uyardı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır