Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 4 Bin Doları Zorluyor, Piyasa Küçük Artışlar Yaşıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 4 Bin Doları Zorluyor, Piyasa Küçük Artışlar Yaşıyor
Bitcoin 4 Bin Doları Zorluyor, Piyasa Küçük Artışlar Yaşıyor

2/2


2/2


Kripto para piyasasının önde gelen koinleri son 24 saat içerisinde küçük çaplı artışlar yaşadı.

Piyasanın genel durumuna baktığımız zaman çoğu koinin yeşile büründüğünü, Bitcoin‘in 3 bin 900 dolar seviyesini zorlamaya başladığını görüyoruz.


Kaynak: Coin360
Bitcoin an itibariyle son 24 saat içerisinde yüzde 2.7 oranında artış göstermiş ve 3 bin 861 dolar seviyesine ulaşmış durumda. Ancak Bitcoin’in geçtiğimiz hafta 3 bin 961 dolar seviyesini gördüğünü düşünürsek haftalık grafiğin pek olumlu olmadığını söyleyebiliriz.

Coinmarketcap verilerine göre XRP’yi geçmeyi başaran ve piyasanın en büyük ikinci koini haline gelen Ethereum, son yirmi dört saat içerisinde yüzde 9 oranında artış gösterdi. 140 dolar seviyesine seyreden Ethereum, an itibariyle 15.2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Piyasa değeri bakımından en büyük üçüncü koin olan Ripple (XRP) ise son 24 saatlik dilimde yüzde 3’lük bir artışla 0.36 dolar seviyesinde seyrediyor. XRP, 26 Aralık’ta 0.39 dolar seviyesini görmeyi başarmıştı. İkincilik pozisyonunu Ethereum’a kaptıran XRP’nin anlık piyasa değeri 14.8 milyar dolar seviyesinde.

Piyasadaki diğer koinlere baktığımızda da çoğu altkoinin artış yaşadığını görüyoruz. Özellikle Bitcoin SV ve Monero (XMR), yaşadıkları kayda değer artışlarla ön plana çıkıyorlar.

Monero kısa süre önce oldukça çarpıcı bir duyuru yayınladı ve XMR’nin bundan böyle Fortnite’ta kullanılabileceğini açıkladı.

Kripto para piyasası, yılın ilk günlerinde küçük çaplı da olsa artış göstermeye devam ediyor. Piyasanın yıl genelindeki performansı nasıl olacak hep birlikte göreceğiz.

Fred Wilson gibi isimler piyasanın bu yılki durumunun çok iyi olmayacağını söylerken bazı isimler 2019’un piyasa için çok verimli geçeceğine inanıyorlar.

Bitcoin 4 Bin Doları Zorluyor, Piyasa Küçük Artışlar Yaşıyor isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 4 Bin Doları Zorluyor, Piyasa Küçük Artışlar Yaşıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Turist Bitcoin: İran turizm sektöründe kripto paraları yasallaştırıyor Bitcoin’i Destekleyen Zotapay La Liga’daki Alaves’e Sponsor Oldu Merkezi Kripto Para Borsaları VS Merkezi Olmayan Kripto Para Borsaları İran Bu Hafta İçerisinde Kendi Dijital Parasının Tanıtımını Yapacak Google’da ‘Bitcoin’ aramaları son 6 ayın en yüksek seviyesinde Akıl Almaz Kripto Para Hırsızlığı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır