Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 4.000’i Zorluyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 4.000’i Zorluyor
Bitcoin 4.000’i Zorluyor

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin fiyatı 3.850 dolar seviyesinde tutundu kaldı. Bitcoin fiyatının 4.000 doları geçmesi gerektiğine değinen kripto para yatırımcılarının büyük bir bölümü fiyatların yükselmemesi dolayısı ile kritik problemlerin boy gösterdiğini ve kritik fiyat sorunlarının sürekli olarak gündeme geldiğini ifade etmeye başladı. Bitcoin fiyatındaki değişimlerin yaşanıyor olması ve fiyatının 3.850 dolarda takılmış olması yatırımcılarında piyasada alım yapmasını engelleyen konulardan birisi olarak gösterilmekte. Bitcoin’i yükseleceğini düşünerek mevcut fiyatından alım yapanlar olduğu kadar, fiyatının düşecek olduğunu ve 4.000 doların beklentileri olduğunu belirtenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor.

Bitcoin 4.000 doları beklemekten yoruldu
Birkaç gün önce fiyatındaki değişimler hızlı ilerleyen Bitcoin, bugün ise bu noktada fiyatının yükselmiyor olmasından dolayı yatırımcılarını bekletmeyi sürdürüyor. Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğu hakkında yatırımcıların beklentisi Ethereum hard forkuna bağlı olarak fiyatının 4.000 dolar sınırını aşarak beklentileri karşılayabilecek olduğu yönünde. Aksi durumda ise seçeneklerin çok sınırlı olacağı, yatırımcıların Ethereum’a yatırım yapabilecek oldukları yönünde beklentiler oluşturmuş durumda. Fiyatın artmasının Ethereu hard forkuna tek nedenle bağlı olmadığı, piyasa beklentisi olduğu iddia edilmekte.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 4.000’i Zorluyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ani Yükseliş! Bitcoin Tek Bir Mumla 3.700 Doların Üzerine Çıktı, Piyasa Yeşillenmeye Başladı BAE: ICO Yasaları Üzerinde Çalışıyoruz Türk Bitcoin Borsasından BitTorrent Hamlesi Bitcoin Milyonerleri Ellerindeki Bitcoin’leri Saklıyor! Bitcoin 2019 İçin İki Parlak Senaryo: 60.000 ve 300.000 Dolar! Son Bitcoin fiyat düşüşü bir fırsat mı yoksa boğa tuzağı mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır