Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 3.750 Dolara Geriledi, Panik Satış Gerekli Mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 3.750 Dolara Geriledi, Panik Satış Gerekli Mi?
Bitcoin 3.750 Dolara Geriledi, Panik Satış Gerekli Mi?

© Reuters. © Reuters.

Bitcoin fiyatının 3.750 dolar seviyesine gerilemesi sonrasında kripto para sahipleri panik satış yapılıp yapılmaması gerektiğini düşünmeye başladı. Bir süre önce kripto para fiyatlarındaki düşüşlerin 4.000 dolar ve üzerini gören Bitcoin dolayısı ile eskide kaldığını düşünenler bugün tekrar kripto para fiyatlarındaki düşüşlerin devam edip etmeyecek olduğunu düşünmeye ve sorgulamaya başladılar Bitcoin Cash hard forkundan hemen sonra başlayan düşüşlerin ne kadar süreceğine yönelik tahminler 2019 yılı yaz ayına kadar devam edebilecek olduğu yönünde iken, yatırımcılar bu yıl sonunda 4.000 dolar seviyesi aşılamaz ise gelecek sene çok daha kötü olayların yaşanabilecek olduğunu düşündüklerini ifade ettiler.

Bitcoin Fiyatı Düşüyor
Bitcoin fiyatındaki düşüşlerin sürmeye devam ettiği sürece durdurulamaz olabileceği ve her düşüşün beraberinde daha büyük problemler getirdiği belirtiliyor. Kripto para sahiplerinin bu gibi düşüşler süresince ise yatırımlarını satması önerilmiyor ve bir süre beklemenin en doğru yöntem ve yol olacak olduğu belirtiliyor. Panik satışlar dolayısı ile 2018 yılında milyarlarca dolarlık bir kayıp yaşandığı ve piyasa hacmine büyük etkisi olduğu biliniyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 3.750 Dolara Geriledi, Panik Satış Gerekli Mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum’un Merakla Beklenen Güncellemesi, 2-6 Hafta Sonra Gerçekleşebilir Bitcoin, 2000 dolar düşerken balinaların alım yaptığı anlaşıldı Dev Bitcoin Borsası Hacklendi: 450 Bin Kullanıcının Verileri Çalındı! Marshall Adaları’nın Ulusal Kripto Para Projesi Devam Ediyor Bitcoin’in hash oranı tarihin en dik düşüşünü yaşadı Rusya’da Bir Valilik Blockchain Kulllanacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır