Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 25 Bin Dolar Olacak Diyen Lee: Artık Tahmin Yapmayacağım

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 25 Bin Dolar Olacak Diyen Lee: Artık Tahmin Yapmayacağım
Bitcoin 25 Bin Dolar Olacak Diyen Lee: Artık Tahmin YapmayacağımKripto para sektörünün önde gelen isimlerinden Tom Lee, bundan böyle Bitcoin fiyatıyla ilgili herhangi bir tahminde bulunmayacağını açıkladı.

Tom Lee şu ana dek kripto para piyasasıyla ilgili birbirinden farklı açıklamalarda bulundu. Lee, sektör genelinde Bitcoin hakkındaki olumlu tahminleriyle tanınıyor.

Lee bu yılın başlarında Bitcoin fiyatının yıl sonunda 25 bin dolar düzeyine kadar çıkacağını söyleyerek sektördeki pek çok kişiyi şaşırttı. Lee zaman içerisinde bu tahminin önce 20 bin, daha sonra da 15 bin dolara kadar geriletti.

Bundan yalnızca birkaç gün sonra yeni yıla gireceğiz ve Bitcoin fiyatının 15 bin dolar seviyesine pek yakın olmadığı malum. Bitcoin’in günümüzdeki fiyatı, Lee’nin tahmininden bir hayli uzakta kalıyor. Lee, bu ayın ortalarında müşterilerine şöyle bir e-posta gönderdi:

“İnsanlar bize sürekli tahmini fiyatımızı sorup duruyorlar. Kripto para piyasasındaki dalgalanmalar yüzünden artık fiyatın tam olarak ne zaman artışa geçeceğine dair bir yorum yapmayacağız.”

Lee Yalnız Değil

Tom Lee Bitcoin fiyatıyla ilgili oldukça çarpıcı açıklamalarda bulunarak pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Ancak Lee’nin bu alanda yalnız olduğunu söylemek mümkün değil. Fiyat tahmini dendiğinde akla Mike Novogratz gibi isimler de geliyor.

Novogratz bu yılın başlarında Bitcoin fiyatının yıl sonunda 40 bin doları göreceğini söylüyordu ancak bu tahmin zaman içerisinde 9 bin dolara geriledi. Novogratz’in tahmininin büyük ihtimalle yanlış çıkacağını söylemek mümkün. Ancak Novogratz piyasanın önümüzdeki yıllardaki durumuyla ilgili olumlu görüşlere sahip:

“Bence 2019 ve 2020 tarihlerinde büyük bir akım başlayacak.”

Bitcoin 25 Bin Dolar Olacak Diyen Lee: Artık Tahmin Yapmayacağım isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 25 Bin Dolar Olacak Diyen Lee: Artık Tahmin Yapmayacağım - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Madenciliği Cihazlarının Enerji Tüketimi Sınırlandırılabilir Kriptolar Dalgalı Haftanın Ardından Yükseliyor Fakat Zor Günler Yaşıyor İki analist de aynı fikirde: Bitcoin’de büyük hareket çok yakın Satoshi Kendini Açıklıyor mu? Sansasyonel Fiyat Tahmini: Bitcoin 30 Bin Dolara Ulaşacak İşte Gerekçesi CBOE, Bitcoin ETF’si için yeniden başvurdu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır