Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitblock Capital: Madenciler Yeni Yöntemler Arıyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitblock Capital: Madenciler Yeni Yöntemler Arıyor!
Bitblock Capital: Madenciler Yeni Yöntemler Arıyor!

© Reuters.  © Reuters.

Bitblock Capital, kripto para madencilerinin yeni yöntemler aradıklarını ve bu yöntemler ile ilgili olarak henüz belirli bir yere varamadıklarını araştırdı. Bitblock Capital araştırmasında, kripto para madencilerinin yaşadıkları zorlukların sürekli arttığı ve artan madencilik zorlukları dolayısı ile enerji harcamasının zirveye vardığı, enerji fiyatlarının yüksek olduğu ülkelerde madencilik sektörünün çok zor durumda olduğunu araştırdı. Kripto para madencilerinin yaşadıkları sıkıntıların birçok kez problemler ile birlikte boy gösterdiğini açıklayan Bitblock Capital, madencilik sektöründe en büyük problemler arasında ilk sırada enerjinin olduğu ve enerji problemlerinin çözülmesi için madenciler tarafından yeni yöntemlerin arandığını açıkladı.

Yeni yöntemler bulunacak
Kripto para madenciliği için enerji faturalarında aşırı bir yük oluşturmasından yakınmakta olan madencilerin büyük bir bölümü cihazların aşırı enerji tüketimi yaptığını ve enerji tüketiminden kaynaklanan maliyet problemlerinin en zirve seviyesinde bulunduğunu açıkladı. Bitblock Capital araştırmasının tekrar yapılıp yapılmayacak olduğu bilinmezken, araştırmanın gelecek aylarda tekrarlaması öneriliyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitblock Capital: Madenciler Yeni Yöntemler Arıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum Classic Saldırıları 1.1 Milyon Dolar Kayıp Yaşattı! 5 Aralık Ethereum fiyat analizi: ETH 110 doların altına sarktı Max Keiser: Dünyada Yolsuzluğun En Fazla Döndüğü Kurum Olan JP Morgan’ın, Bitcoin Hakkında Söyledikleri Önemli Değil Kripto Para Piyasaları ve Bitcoin’de Son Durum Coinbase’nin Ünlü İsmi Borsadan Ayrılıyor! Bitcoin Vadelileri İçin Konulan 70 Milyon Dolarlık Sermaye Limiti, Tartışmalara Neden Oldu!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır