Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bir Kripto Para Borsası Daha Filipinler’i Seçti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bir Kripto Para Borsası Daha Filipinler’i Seçti
Bir Kripto Para Borsası Daha Filipinler’i Seçti

© Reuters.  © Reuters.

Çin merkezli kripto para borsası platformu olan UDAX’ın Filipinler’de bir ofis açmak isteğinde olduğu belirtildi. Son dönemde Filipinler hükümetinin kripto para borsaları ile ilgili sergilediği dostane tutumdan etkilenen UDAX yetkililerinin bu durumdan faydalanarak ülkede faaliyet göstermek istedikleri belirtiliyor.

UDAX’ın yerel sorumlularından birisi olan Butch Tabligan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şirketin şu anda operasyonel yetki alabilmek için gereken yasal prosedürler ile ilgili sıkı bir çalışma yürüttüğünü belirterek şunları söyledi:

UDAX gerçekten Binance gibi bir platform. Operasyonumuz global bazda sürerken aynı zamanda yerel noktalarda da ne yapabiliriz diye düşünüyoruz. Amacımız, kripto paraların değer gördüğü ülkelerde faaliyet göstermek. Şu anda zaten Güney Kore, Hong Kong, Malezya ve Singapur’da operasyonlarımız sürüyor. Buna, Filipinler’i de eklemek istiyoruz.”

Filipinler pazarına girmelerinin ana sebebinin şirketin büyüme planlarını dünyanın dört bir yanına yaymak olduğunu belirten Tabligan, Filipinler pazarının gelişmeye çok açık olduğunu ve şirketin de bunu değerlendirmek istediğini aktardı.

Filipinler hükümetinin izlediği politikalar doğrultusunda, gerçekten de ülkede kripto para kullanım oranlarında ciddi artışlar yaşanıyor. Öyle ki, bir yıl önce yaklaşım 10 milyon dolar olan kripto para işlem hacmi, şu sıralarda 40 milyon dolarlara dayanmış durumda.

UDAX gibi dev bir platformu da ülkesinde ağırlamaya hazırlanan Filipinler yönetiminin, kripto para borsaları ile ilgili almış olduğu kararlar meyvesini vermeye başlamışa benziyor. Bakalım sonraki dönemde hangi şirketler, Filipinler’i bir opsiyon olarak görecek?

Bir Kripto Para Borsası Daha Filipinler’i Seçti isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bir Kripto Para Borsası Daha Filipinler’i Seçti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yatırımcılar tedirgin: Bitcoin volatilitesi altcoinleri aşıyor JP Morgan’a göre Bitcoin’deki değer kaybının nedeni Ünlü yatırımcı Bitcoin için kısa vadede ne öngörüyor? Cardano 1% düşüşle 0,047068 seviyesinin altına geriledi Swell 2018: ‘Internet of Value’, Ripple’ın Yeni Misyonu Açıklandı! Aion Vakfı, Bitcoin ve Ether’lerinin yarısını sattı: Dahası satmaya devam edecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır