Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum 100 Doların Altına Geriledi – Bitcoin Haftanın En Düşük Seviyesinde!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum 100 Doların Altına Geriledi – Bitcoin Haftanın En Düşük Seviyesinde!
Ethereum 100 Doların Altına Geriledi – Bitcoin Haftanın En Düşük Seviyesinde!Bitcoin ve Ethereum, Aralık ayına nispeten iyi başlamış olmalarına rağmen, geçtiğimiz 2-3 günlük süreç, neredeyse bütün kripto para birimleri için kızıl bir tablo ortaya koymakta. Kasım ayında ağır darbeler alan kripto para sektörü, görünüşe göre Aralık ayında da düşüşe devam edebilir.

Bitcoin ve Ethereum Düşüyor
Kasım ayında belirli bir süre 100 dolar altına inerek yatırımcıları çok fazla korkutan Ethereum, yerini XRP‘ye kaptırdığı günden beri hala sert düşüşünü sürdürüyor. Basın saatine göre 100 doların tekrardan altına inen Ethereum, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatlik periyotta %6.93’lük bir düşüş yaşıyor ve bir zamanların ikinci sıradaki kripto para biriminin toplam piyasa hacmi de 10 milyar dolara kadar geriledi.

Lider kripto para birimi Bitcoin ise, 4.200 dolar hatta 4.300 dolar seviyelerini gördüğü günlerden çok kısa bir süre sonra, 4.000 doların altına indi ve basın saatine göre %3.37’lik düşüşle, 3.652 dolardan el değiştirmekte. BTC’nin toplam piyasa hacmi ise 64 milyar doların aşağısına indi.

Geçtiğimiz ay yaşanan hard fork ve ağ bölünmesi sonrası ikiye ayrılan Bitcoin Cash için ise, durum bir hayli değişik. Roger Ver ve taraftarlarının hash savaşları sonucu kazandığı Bitcoin Cash, basın saati itibariyle %14.95’lik düşüş yaşıyor ve piyasa hacmine göre top 10 kripto para arasında en kötü durumda olanı. ,

Bitcoin Cash SV Yükselişte
Rakip ağ Bitcoin Cash SV  ise, ilginç bir şekilde %15.44’lük bir yükselişe sahip ve toplam piyasa hacmi açısından EOS‘u geçmesi an meselesi. Son günlerin en kötü performansına sahip kripto para birimlerinden olan EOS, geçtiğimiz tarihlerde Tether tarafından geçilmişti ve bu durum yatırımcıları daha da endişelendirmekte.

Ethereum 100 Doların Altına Geriledi – Bitcoin Haftanın En Düşük Seviyesinde! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum 100 Doların Altına Geriledi – Bitcoin Haftanın En Düşük Seviyesinde! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance CEO’su Twitter’da Bir Anket Yaptı: Boğa Piyasasında mıyız, Yoksa Ayı mı? Bu borsada Bitcoin “bin dolardan” satılacak Blockstream CEO’su Adam Back 10 yıllık Bitcoin öngörüsünü açıkladı! EOS 30% oranında düştü Bu Altcoinler Ölecek ! Elinizdeki Altcoinleri Analiz Edin Satoshi İfşası İnandırıcı mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır