Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bir düşmeye gör! Ripple’ın baş stratejisti Bitcoin’i hemen karalamaya başladı!!!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bir düşmeye gör! Ripple’ın baş stratejisti Bitcoin’i hemen karalamaya başladı!!!
Bir düşmeye gör! Ripple’ın baş stratejisti Bitcoin’i hemen karalamaya başladı!!!

© Reuters.  © Reuters.

BTC’nin irtifa kaybetmesinin ardından Ripple’ın baş stratejisti Bitcoin’i hemen karalamaya başladı. Ripple’ın baş stratejisti Cory Johnson, Bitcoin’in değil XRP’nin geleceğin parasını olduğunu söyledi.

Ripple’ın baş stratejisti Bitcoin’i karalıyor!Konu hakkında açıklama yapan Cory Johnson, Bitcoin’in ölçeklenme sorunu olduğunu ve ve XRP’nin gerçek kullanımın zaten mevcut olduğunu vurguladı. Ancak Bitcoin’in gerçek kullanım durumunun bulunmadığından bahsetti.

Bununla birlikte Johnson, Bitcoin’deki kontrolü Çinli madencilere kaptırdıklarını, bu yüzden Batı dünyasının Çin ile rekabet içerisinde olduğundan Bitcoin’i reserv para olarak kabul etmeyeceğini söyledi.

İki para birimi arasındaki teknolojiyi kıyaslayan Johnson, Bitcoin’in teknolojisinin hantal olduğunu buna karşın XRP’nin teknolojisinin muhteşem olduğunu vurguladı.

-Bitcoin’in bazı teknik eksiklikleri var.

-Bir dijital varlığın asıl değerini gerçek kullanım durumu belirler

-Bugün, XRP’nin kullanım oranı Bitcoin’e oranla açık ara öndedir

Johnson, günümüzde sınır ötesi işlemlerde XRP’nin pazarın tartışılmaksızın tek lideri olduğunu söyledi.

XRP, uzun zamandır aşırı merkezi olduğu ile ilgili saldırı altındadır. Çünkü XRP’nin madenciliği olmadığı gibi aynı zamanda tüm tokenlar Ripple şirketi tarafından kontrol edilmektedir. Bitcoin gibi çoğu para biriminde buna benzer sorun ile karşılaşmıyoruz ancak Johnson, ülkeler arası siyasi çekişmeyi kripto piyasasına taşımakta kararlı görünüyor.

XRP tokenı hakkında eleştirelere cevap veren Ripple uzmanı, topluluğu ne kadar ikna etti bilinmez ama hala yasal merciler ile sorunlar yaşıyorlar. Çünkü XRP’nin tahvil olup olmadığı henüz netleşmedi.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bir düşmeye gör! Ripple’ın baş stratejisti Bitcoin’i hemen karalamaya başladı!!! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Fiyatı 4 Yıl İçinde 100.000 Dolar’dan Yüksek Olacak Bitcoin neden düşüyor? Nedeni bu olabilir mi? Genç Bitcoin milyonerinden çok konuşulacak BTC tahmini Bulgar Yetkililer Bitcoin Karşılığı Pasaport Satarken Yakalandı! Alt Koinlerin Rallisi, ONT ile Devam Ediyor: Yüzde 25 Artış Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, Stellar, Litecoin, Cardano, NEO, EOS: Fiyat Analizi 13 Mart

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır