Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Stellar yükselişte – Peki alım için doğru zaman mı?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Stellar yükselişte – Peki alım için doğru zaman mı?
Stellar yükselişte – Peki alım için doğru zaman mı?

© Reuters.  © Reuters.

Stellar yükselişte peki bu süreç devam eder mi? Şu an alım yaparak piyasaya girmek isteyen bir yatırımcının terste kalma riski ne kadar?

Stellar Yükselişte – Yüzler GülüyorBugün yani 6 Kasım günü kripto severleri güldüren bir gün oldu. Uzun süren düşüş seyri bugün birçok kripto parada tersine dönmüş gözüküyor. Liderliğini Ripple’ın (XRP) yaptığı çetenin ele başlarından biri şüphesiz Stellar (XLM).

Özellike bugün Ripple’ın günü oldu. Gün içi en yüksek 0.57 dolar seviyesini gördüğünde kaydettiği yükseliş oranı %21’i buldu. Yazı yayına hazırlanırken 0.54 dolar seviyesine geri çekilmişti ve günlük kâr oranı %14 seviyesindeydi. Stellar ise gün içi en yüksek %7 yükseliş rakamını yakaladı. Yazı yayına hazırlanırken 0.256 dolar ile %5’lik artış yakalamıştı.

Stellar 4.8 milyar dolarlık piyasa büyüklüğü ile listede 6. sırada yer alıyor. Stellar mevcut seviyesinden daha yukarıları hak eden bir kripto para. Çünkü piyasadaki neredeyse en aktif blockchain ağına hükmediyor. Piyasalarda bugün yaşanan iyimserlik birkaç gün daha devam ederse Stellar’da bugün XRP’de görmüş olduğumuz ani çıkışları gözlemlememiz mümkün olabilir.

Weiss Ratings’ten Stellar Alım TavsiyesiStellar ve Ripple’da bugün yaşanan yükseliş bağımsız kripto derecelendirme firması Weiss Ratings’in raporundan yalnızca birkaç gün sonra geldi. Firma son yayınladığı raporda 3.000’den fazla kripto parayı incelediklerini duyurmuştu. Coinmarketcap sitesinin 2.100 kripto parayı listelediği göz önünde bulundurulursa Weiss Ratings’in ne kadar geniş çaplı bir araştırmaya girmiş olduğu görülür.

Rapor 3.000 kripto para arasından yalnızca 4 tanesi için alım tavsiyesinde bulunmuştu. Bunlardan birisi ise Stellar (XLM). Stellar’ın “B-“ notunu almayı başardığı rapordaki diğer üç kripto para ise “A” notuyla ödüllendirilen Ripple (XRP), Cardano (ADA) ve EOS.

Weiss Ratings haberimiz için Tıklayın

Weiss Ratings’in tabiri caizse kefil olduğu projelerden XRP bugün üzerimne düşeni yapmış oldu. Stellar ise mevcut görünümüyle gelecek için büyük potansiyel vadediyor. Eğer önümüzdeki günlerde daha çok yatırımcı Weiss Ratings tavsiyelerine uymaya karar verirse XLM’de astronomik yükselişler görmemiz olası.

Şimdilerde 0.25 dolar üzerinde tutunmaya çalışan XLM fiyatı bir sonraki dalga ile kendini 0.29 dolar seviyelerinde bulabilir. 0.29 dolar seviyesi yükselişin sürdürülebilir olması için kritik mahiyette. O seviyeye çıkacak olan fiyat son 3 ayın zirvesini görecek demektir ki ondan sonra piyasayı kontrolü altına alacak olan boğalar fiyatları kolayca 0.50 dolar hattına taşıyabilir.

Stellar Hakkında Daha Fazlası için Tıklayın

Kaynak

Not: Yazı Yatırım Tavsiyesi İçermez

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Stellar yükselişte – Peki alım için doğru zaman mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

2018 Yılının En Büyük Kripto Para Dolandırıcılıkları! Ayı piyasasına rağmen Binance Coin fiyatı yükselişe devam ediyor Sermaye Fonu CEO’su: Bitcoin ve Kripto Paralardan Uzak Durun! Bitcoin 6% artışla 5.566,1 seviyesinin üzerine çıktı Argo Artık Müşterileri Adına Kripto Para Madenciliği Yapmayacak Analistlerin Ortak Öngörüsü: Ethereum (ETH) Fiyatı Güçlü Bir Şekilde Yükselecek!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır