Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance, Kripto Para Piyasalarının Yasallaşması İçin Çalışmaya Devam Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance, Kripto Para Piyasalarının Yasallaşması İçin Çalışmaya Devam Ediyor
Binance, Kripto Para Piyasalarının Yasallaşması İçin Çalışmaya Devam EdiyorDünyanın günlük işlem hacmine göre en büyük borsası Binance, kripto para piyasalarının yasal meşruiyetini sağlama alabilmek için ciddi bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Borsa, son olarak sizlerle de paylaştığımız gibi Chainalysis firması ile bir anlaşma imzalayarak önemli bir hamle yaptı.

Ofis açmayı düşündüğü ülkelerdeki regülasyonlarla ile ilgili daha doğru bilgi alabilmek ve daha lokalize olabilmek için, Chainlaysis’in Binance’e ciddi bir yardımı dokunacağı ifade edilirken, bu hamle de Binance’in kripto para piyasalarının yasal itibarı için yaptığı bir diğer hareket olarak yorumlanıyor.

Özellikle de kripto paraların uzunca bir süredir eleştrilme sebeplerinden olan kara para aklama, terör finansmanı ve vergi kaçırma gibi süreçlere tolerans göstermek istemeyen borsa, bu sebeple de ciddi bir çalışmanın içine girmiş durumda.

Chainalysis ile birlikte çalışarak kripto para piyasaları hakkında bazılarının gereksiz yere sahip olduğu kötü izlenimi de yıkmak istediklerini belirten Binance CFO’su Wei Zhao, bununla birlikte operasyonlarını sürdürecekleri bölgelerde çok daha uyumlu çalışmalar  yapmak istediklerini de sözlerine ekledi.

Binance’in bu noktada alacağı bu denli profesyonel bir yardımın, gerçekten de gerekli olduğu aşikar. Kripto para piyasalarının yaşayacağı bu değişim ve dönüşüme, elbette ki dünyanın en büyük kripto para borsasının eşlik etmesi de son derece normal. Bakalım Chainalysis hamlesi de, Binance’in değerine değer katacak bir başka başarılı hamle mi olacak?

Binance, Kripto Para Piyasalarının Yasallaşması İçin Çalışmaya Devam Ediyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance, Kripto Para Piyasalarının Yasallaşması İçin Çalışmaya Devam Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bloomberg: Bitcoin kritik ana giderek yaklaşıyor Dikkat: Twitter’da XRP ile İlgili FUD Yayan Botlar Tespit Edildi Visa ve Mastercard Gönderim Ücretlerine Zam Yapıyor: Çare Kripto Paralar mı? Jeremy Allaire: Facebook’un Kripto Parası Regülasyonu Tetikler Bitcoin (BTC) Sessizliğe Gömüldü. Ancak Bu Bir Patlamanın Habercisi 1Broker Rehberi; Bitcoin ile Tüm Piyasalarda İşlem Yapın

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır