Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance, İran’dan Sonra Beyaz Rusya’daki Kullanıcıları İçin Hizmet Vermeyi Durdurdu – Yaptırımlar Artıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance, İran’dan Sonra Beyaz Rusya’daki Kullanıcıları İçin Hizmet Vermeyi Durdurdu – Yaptırımlar Artıyor
Binance, İran’dan Sonra Beyaz Rusya’daki Kullanıcıları İçin Hizmet Vermeyi Durdurdu – Yaptırımlar Artıyor

2/2


2/2


Ticari hacme göre hala dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Beyaz Rusya‘daki müşterilerine, verdiği hizmetlerin artık ülkelerinde geçerli olmayacağına dair bir bildiri gönderdi. Söz konusu hizmet durdurma kararı daha önce İran ve Zimbabve içerisindeki vatandaşlar için de verilmişti.


İlgili haber:
Binance Uyardı! Yaptırımlara Konu Olan Ülkelerdeki Vatandaşlar, Fonlarınızı Çekin

Beyaz Rusya Vatandaşları Binance Hizmetini Kaybetti
Kripto para borsası Binance, kısıtlamaların ve hizmet durdurmanın tam olarak ne zaman aktif olacağı hakkında herhangi bir açıklama yağmadı. Ancak borsa yine de bunun Kullanım Şartları ile ilgili olduğunu ve Beyaz Rusya vatandaşlarının değişiklere göre önlem almaları gerektiğini ifade etti.

Binance’in hazırladığı Kullanım Şartları sayfasına göre, borsa, hizmetlerini kullanan kişilerin herhangi bir ekonomik veya ticari yaptırım bulunan bölgede olmadığını beyan ettiğini var sayıyor. Söz konusu yaptırımlar sadece ABD tarafından yapılanlar değil, aynı zamanda Birleşmiş Milletler tarafından yapılanlar olarak da vurgulanmakta.

”Belirli ülkelerde veya bölgelerde hizmet verme veya vermeme hakkına” sahip olduğunu belirten kripto para borsası, ”kısıtlanmış kullanıcıların Binance veya Binance’ye bağlı herhangi bir hizmeti kullanmaması” gerektiği de ifade edilmekte. Geçtiğimiz günlerde yaptırım sonucu İran vatandaşlarına aynı gönderiyi ileten Binance, ondan önce de Zimbabve vatandaşlarına hizmet veremeyeceğini ve kullanıcıların fonlarını çekmesi gerektiğini ifade etmişti.

Rusya Federasyonu Binance temsilcisi olan Gleb Kostarev de, Beyaz Rusya ile ilgili duyurunun doğruluğunu beyan etti. Binance kripto para borsasının üst üste yaptırım uygulanan ülkelere hizmet vermeyi durdurması, olası bir yaptırım durumunda Türkiye gibi başka ülkelere de aynı muamelenin yapılıp yapılamayacağı sorusunu akla getirmekte.

Binance, İran’dan Sonra Beyaz Rusya’daki Kullanıcıları İçin Hizmet Vermeyi Durdurdu – Yaptırımlar Artıyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance, İran’dan Sonra Beyaz Rusya’daki Kullanıcıları İçin Hizmet Vermeyi Durdurdu – Yaptırımlar Artıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Blockstream’in Uydu Yayını, Gizemli Bir Bitcoin Kullanıcısından İlk Mesajını Aktardı! CryptoFx500 Kripto Paralarla Forex İmkanı Sunuyor Biraz da Gülelim – Dünyanın En Büyük Sahtekarı ”Bitcoin Aldatmaca” Dedi Flaş kripto para haberleri: Bitcoin ayılarına darbe, Ethereum’un yeni başarısı, dijitalleşme çağı ve daha fazlası… 16.000 dolarlık Bitcoin 4Chan kehanetine 4 gün kaldı: Kehanet gerçekleşebilir mi? IBM Patente Doymuyor – Blockchain Tabanlı Güvenli Sistemi Hacklenmeleri Engelleyebilecek Mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır